8 דרכים 'חסיני אש' שיעזרו לך לקום כל בוקר עם ערימות של מוטיבציה


מוטיבציה

😴 לקום בבוקר זו לא משימה פשוטה.

◉אתה◉ פותח את העיניים, השמיכה עוטפת אותך, הכרית כל כך מזמינה ואתה פשוט שוקע לתוך המזרון… הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות זה להוריד את השמיכה מעליך, לפגוש את הקור המקפיא של הרצפה ולסחוב את עצמך לעבר השירותים.

אם אתה כמו רוב האוכלוסייה, הדבר הראשון שאתה עושה בבוקר הוא לבדוק את הפלאפון שלך.

"מי התקשר"
"מי שלח הודעה"
"מי חיפש אותי"

 

ואין בזה שום דבר רע, חוץ מההרס העצום שאתה גורם לתת המודע שלך.

כי מה שאני הולך לגלות לך בפוסט הקצר כאן, זה שהפעולה התמימה הזו של 'לבדוק את הפלאפון' היא הסיבה הראשונה והעיקרית שבגללה לרוב האנשים קשה….
◉ למצוא את הכיוון בחיים שלהם ולדעת בוודאות מה הוא מסלול החיים הנכון ביותר בשבילם, כרגע..
◉ לסמוך על עצמם ולהיות החלטיים
◉ להיות עם ביטחון עצמי אמיתי וגבוה שלא תלוי במצבי רוח או בלבוש שלהם או במצב הכספי שלהם
◉ לסגור את החודש בלי להיות שוב במינוס
◉ לנהל את הכסף שלהם בצורה נכונה ולהיות אפקטיביים עם ההכנסות וההוצאות שלהם
◉ לנהל את הזמן שלהם באפקטיביות ולהיות פרודקטיביים במהלך היום
◉ לעמוד במילה שלהם ולקיים את ההבטחות שלהם לעצמם
◉ להיות מסוגלים לפעול למרות הפחד (לדוגמא לעזוב את הבית של ההורים ולסמוך על עצמם שהם יסתדרו בכוחות עצמם, לבד)

אם התחברת לפחות לאחד מהם, אז יש לי חדשות טובות וחדשות רעות בשבילך.
החדשות הרעות הן שהעתיד שלך הוא די צפוי.

כמו שאיינשטיין אמר "אי שפיות היא לצפות שאם תעשה את אותן פעולות, תקבל תוצאות שונות". אז כן. העתיד שלך הוא די צפוי ושום דבר מהותי לא באמת הולך להשתנות כל עוד תמשיך עם הפעולה התמימה הזו של לבדוק את הפלאפון בבוקר.

למה הפעולה התמימה הזו 'כל כך הרסנית'?

מחקרים מראים שה20 דקות הראשונות של הבוקר, הן הקריטיות והמשפיעות ביותר על תת המודע שלך. עכשיו, אין לי שום כוונה להיות פילוסוף איתך… אז תשכח מהמילה 'תת מודע' ותחשוב רגע על הרכב שלך.
אתה ניגש לרכב שלך ותא הדלק ריק, חדש ונקי לחלוטין.
דמיין שתא הדלק יכול להכיל 100 ליטר, וב20 ליטר הראשונים אתה תכניס מי ביוב. האם לדעתך זה ישנה מה תכניס ב80 ליטר האחרים? ברור שלא.
כל תא הדלק שלך יהיה מזוהם וזה לא משנה מה תעשה, אתה תהיה חייב לנקות את תא הדלק לחלוטין ולהתחיל מחדש.
כי מה שאתה שמת בהתחלה, ישפיע על הסוף.

ומחקרים מראים שמה שאתה מכניס למח שלך ב20 דק' הראשונות של הבוקר יחליט איך כל היום שלך ייראה. ובמצבים מסוימים, איך כל השבוע שלך ייראה.
תחשוב על זה רגע….

כשאתה 'רק לוקח את הפלאפון' ובודק 'מה אתה קיבלת'… מה אתה בעצם משדר לעצמך ולתת המודע שלך?
מה אתה מסמן לעצמך?

התשובה היא "הפעולה לבדוק מה קיבלת" מתחילה לך את היום עם מנטליות של לקבל. עכשיו בפורמולת ההצלחה שלי "להתעורר בפסגה – 6 שלבים מוכחים להצלחה מאסיבית ומיידית בחיים האישיים והעסקיים שלך" אחד השלבים החשובים ביותר מדבר על לפעול מתוך מנטליות של שפע.

זאת אומרת, לפעול תמיד ממקום מנטלי שבו אתה…
⬅ כבר מסופק
⬅ כבר מצליח
⬅ כבר שמח
⬅ כבר מאושר
⬅ כבר עשיר
⬅ כבר הצלחת.

למה?
כי אם תחשוב על זה, כל מה שאתה רוצה בחיים שלך היום יתחיל כשאתה תיתן מעצמך. תשאל כל חקלאי והוא יגיד לך שהבננות שהוא מגדל באדמה שלו, מגיעות רק לאחר שהוא משקה את האדמה, משלם לעובדים, משקיע זמן, כסף ואנרגיה.
מה שהוא רוצה מגיע רק לאחר שהוא נותן מעצמו.

אם אתה רוצה 'לקבל' זוגיות, אתה קודם כל תצטרך לתת מעצמך זמן ופעולה…. אתה תהיה חייב לגשת למישהי (נתת פעולה), לדבר איתה (פעולה).. להכיר אותה (פעולה)… לקחת את המספר שלה (פעולה)… להתקשר אליה… (פעולה)… ורק אחרי שבוע / חודש או זמן כלשהו אחר (תלוי בגורמים אחרים)… אולי אתה תהיה בזוגיות איתה (אולי תקבל את מה שרצית).
שום דבר לא יקרה, עד שאתה תפעל.

אם אתה רוצה הכנסה פסיבית מהאינטרנט, אתה תהיה חייב קודם כל להשקיע זמן בליצור פתרון או שירות שיעזור לאנשים אחרים, לפרסם ולשווק את הפתרון הזה, להקים אתר באינטרנט שמכיל מידע על הפתרון הזה, להשקיע זמן בללמוד ולעשות סקר שוק על השירות שאתה רוצה להציע… ורק אחרי שבועות / חודשים / שנים… אתה תקבל את מה שאתה רוצה (הכנסה פסיבית).

ולכן, הסוד של האנשים המצליחים ביותר הוא שהם קולטים שכל מה שהם רוצים יגיע אליהם כשהם יפעלו תמיד מתוך מנטליות של נתינה ופעולות. מה שהם רוצים לקבל יגיע בעתיד ולא עכשיו. מה שיגיע עכשיו זה הפעולות שלהם.
אנשים מצליחים חיים מתוך המנטליות הזו… הם נושמים אותה… כי היא היחידה שעובדת. וכשאתה קם בבוקר והפעולה הראשונה שאתה עושה היא "לבדוק מה קיבלת"… אתה משדר לעצמך שאתה לא המנהיג של חייך.
כי מנהיגים לא בודקים מי יצר איתם קשר, הם אלו שיוצרים את הקשר.
מנהיגים לא פותחים את הבוקר לראות מה העולם רוצה מהם, הם שמים את העולם על 'המתן', הולכים למקום שקט ומתכננים את היום שלהם עם פעולות ספציפיות שהם הולכים לעשות.
הם פותחים את היום שלהם עם מנטליות של נתינה ועשייה כי הם קולטים כמה זה חשוב להתחיל את היום הנכון. הם לוקחים ברצינות רבה את ההרגלים שלהם ויודעים שלכל פעולה יש תוצאה.
כשאתה בודק את הפלאפון על הבוקר… אתה מתנהג כמו 99% מהאוכלוסייה שמשתמשת בפלאפון שלהם כדי לקבל סיפוק מיידי ורגעי מאפליקציות מטופשות שלא תורמות בכלל לאיכות החיים שלהם… או יותר גרוע… כדי להרדים את המח שלהם ולקבל הסחת דעת רגעית מלהיות אחראיים על החיים שלהם.

אבל אם קראת עד לכאן, אני מניח שחשוב לך להתקדם בחיים.. חשוב לך להיות אפקטיבי.. חשוב לך לקום בבוקר לחיים שמספקים אותך ושבהם אתה מגשים את עצמך… אז הנה לדוגמא 10 פעולות של נתינה ועשייה שחלקם הייתי עושה וחלקם אני עדיין עושה… ומאות לקוחות שלי שהשתמשו בהם דיווחו לי שהחיים שלהם השתנו בצורה מדהימה מאוד מאוד מהר:

8 פעולות שיפתחו לך מנטליות של שפע, כשעושים אותן ב20 דק' הראשונות של הבוקר:

✅ 1. צא להליכה עם ספר באוזניים (אלו ספרים באנגלית שנקראים AUDIOBOOKS)

✅ 2. איך שאתה פותח את העיניים, תכין לעצמך מחברת קבועה ליד המיטה שבה אתה כותב כל תחילת בוקר 5 דברים שחשוב לך שיקרו היום

✅ 3. שים מנגינה שקטה ועוצמתית ודמיין את עצמך בעוד 5 שנים מהיום חי את החיים שאתה רוצה לחיות

✅ 4. כתוב פוסט בבלוג שלך / בעמוד הפייסבוק שעוזר לאחרים להתמודד עם בעיה שאתה התמודדת איתה בעבר ותעזור להם

✅ 5. כתוב 20 דרכים שיכולים לעזור לחבר / ללקוח / לאמא / לאבא / לקרוב משפחה / לבוס שלך (כן… הבוס שלך) לפתור משהו בחיים שלו או להתקדם בחיים שלו ושלח לו אותם למייל

✅ 6. פתח את הבוקר עם 20 שכיבות שמיכה + 20 סקוואטים X 3

✅ 7. שים שיר עוצמתי ואנרגטי ותרקוד כמו משוגע בחדר שלך למשך 5 דקות רצופות בצורה הכי משוחררת שאתה יכול (כמה שאתה תודה לי על זה…. אבל זה חייב להיות ברמה כזו משוחררת שאם רואים אותך מהצד, ישר מכניסים אותך לבית משוגעים)

✅ 8. תעמוד מול המראה, תסתכל לעצמך בעיניים ותגיד לעצמך משפט אחד 50 פעם בקול רם ובהתלהבות… על המשפט להיות משהו שאתה רוצה להאמין בו / שיהיה אמיתי. לדוגמא, אם אתה שכיר שרוצה להיות עצמאי וקשה לך להתמיד ולהיות מפוקס מול המחשב כשאתה צריך לעבוד, אתה תחזור על המשפט הבא 50 פעמים "קל לי להתמיד ולשמור על פוקוס" לאחר מכן, קח דף ועט ותרשום 20 פעם את אותו המשפט (אתה תרגיש כמו סופרמן אחרי הדבר הזה)

תבחר אחד מהם ותתחיל איתו מחר.

אם חשוב לך להבין ולגלות מהו הכיוון שלך ולהיות בעל יכולת להתמיד, להתפקס ולעמוד במילה שלך ובהבטחות שלך לעצמך ולאחרים…
אם חשוב לך להיות עם ביטחון ועוצמה שלא תלויים יותר בשום דבר… לא במצבי הרוח שלך.. לא ברגשות שלך… לא במחשבות שלך.. לא במה אחרים יגידו… לא בעבר שלך… ממש ממש להאמין בעצמך ולהיות מנהיג מעורר השראה לכל מי שפוגש אותך…
ואם חשוב לך לפרוץ דרך בהכנסה שלך… לצאת מהמינוס ולהגדיל את ההכנסות שלך לרמה כזו שתוכל לראות עולם, להנות יותר מהחיים ולהיות עם ביטחון כלכלי…

אז פורמולת 6 השלבים שלי להצלחה מאסיבית ומיידית "להתעורר בפסגה" תפורה עליך בול! זו פורמולה מדהימה, מוכחת, מהירה ופרקטית שעבדה כבר לאלפי גברים ונשים לפניך, ועזרה להם להגשים את עצמם בצורה מאסיבית, מהירה, מיידית ומספקת בלי ששום דבר יכול לעצור אותם היום…
לא המשפחה שלהם.
לא הפחדים והאמונות המגבילות שעצרו אותם בעבר..
לא מה אחרים יגידו עליהם..
לא הפחד להיכשל או להיכנס לחובות..
ולא הדימוי העצמי שלהם…

🔵◀ קבל גישה לפורמולה (סבב הרשמה מס' 2 עומד להסתיים) לחץ על הקישור כדי לקבל עוד פרטים

בעזרת הפורמולה המוכחת של להתעורר בפסגה, גם אתה תוכל לגלות:

⬅ איך להיות בן אדם יותר כריזמטי ועם יותר סקס אפיל (הרבה מאוד אנשים מהעבודה שלך ומהחיים שלך יגידו לך שמשהו השתנה בך ונהייה יותר זוהר)

⬅ איך להיות מסמר הערב בכל סיטואציה חברתית ומה הם 3 ההרגלים המהירים והאפקטיביים ביותר שיתנו לך כריזמה, ביטחון ואסרטיביות עם אחרים.

⬅ מהו הסוד העסקי שהכניס לחיים כהן יותר מ₪247,000 כבר בשנה השנייה שלו בתור עצמאי בלי תעודה, בלי פסיכומטרי ובלי תואר באוניברסיטה

⬅ איך באמת להפסיק לחלוטין להתייחס למה אחרים חושבים עליך (אנחנו קוראים לזה SOCIAL FREEDOM)

⬅ איך אנשים מצליחים קמים כל בוקר עם שמחת חיים, אנרגיה והתלהבות

⬅ איך לפעול תמיד גם אם אין לך מוטיבציה

⬅ איך להיות בן אדם חברותי שיודע לעניין אחרים בלי להתאמץ בכלל

⬅ איך להקיף את עצמך בסביבה של ווינרים ואנשים שבאמת אוהבים אותך ורוצים בשבילך את הטוב ביותר (ואיפה באמת מוצאים אותם, מהר)

⬅ מהי השיטה המהירה, הקלה והפשוטה ביותר להעלים לחלוטין פחד קהל (עובד תוך 1.5 דקות, ואני לא מגזים, ראיתי את זה עובד על 200+ איש, גברים ונשים, שונים לחלוטין אחד מהשני בגיל, במקצוע ומקום מגורים בארץ)

⬅ איך לחיות ביום יום עם ביטחון עצמי שלא תלוי ברגשות שלך ועם חופש מוחלט להביע את עצמך בקלות עם כל אחת ואחד שאתה פוגש בלי לעצור את עצמך, בלי להרגיש שיש בינך לבין אחרים 'איזשהו מחסום' או צורך להיות אחרת ממה שאתה באותו הרגע.

⬅ איך לקום כל בוקר בזמן שאתה מחליט, גם אם אתה גמור מעייפות בתחילת כל בוקר וגם אם אתה קורא לעצמך 'לא איש של בוקר'

⬅ איך לגשת לכל בחורה שאתה רואה ברחוב בפחות מ10 שניה אחת, גם אם אין לך מה להגיד לה.. ולעשות את זה בקלות ובלי צורך לשכנע או לדבר עם עצמך
אפילו לשנייה אחת (זה לא יזיז לך מה היא או אחרים לידה יחשבו עליך)

⬅ איך להתחיל או להמשיך עם הרעיון העסקי שלך בלי לוותר כשנהייה קשה וכשהספקות אוכלות אותך

⬅ מהו ההרגל המנטלי האנושי והמהפנט שיגרום לאחרים להקשיב לך, לסמוך עליך ולרצות להיות לידך גם אם קשה לך בדרך כלל להביע את עצמך בחופשיות בסיטואציות חברתיות או מול קהל גדול

⬅ וזה עוד כלום… (דמיין ארגז כלים בלתי נראה שנמצא לידך כל יום… לכל מקום שאתה הולך.. ובכל פעם שאתה תצטרך כיוון, עזרה, מוטיבציה, אומץ, ביטחון.. אתה תוכל לשלוף מתוכו כלי אחד או שתיים, להפעיל אותם ולגרום להם לעבוד בשבילך ואתה תרגיש מדהים עם עצמך שבאת לקחת את הארגז הזה בשבילך)

🔵◀ קבל גישה לפורמולה (סבב הרשמה מס' 2 עומד להסתיים) לחץ על הקישור כדי לקבל עוד פרטים

✋ בנוסף…, וזה על בסיס סקרים ושאלונים שמשתתפי העבר שלנו מילאו ושלחו לנו… זה מה שעלול לקרות גם בשבילך אם תגיע עם ראש פתוח:

✔ תדע מהו הכיוון שאליו אתה הולך עכשיו ומה הם הצעדים הראשונים הנכונים שאתה צריך לקחת כדי להגשים את היעדים החשובים בשבילך..

✔ לעולם לא תהיה תלוי יותר במצבי הרוח שלך ותוכל להיות עקבי עם מה שנדרש לעשות, גם כשלא בא לך, גם כשהמצב רוח למטה וגם כשאין לך מוטיבציה

✔ תלמד איך להגיד "לא" לאחרים ולהיות דמות אסרטיבית עם סטנדרטים ותהיה מסוגל להביע את עצמך עם כל אחד באופן חופשי וזורם גם אם אתה מגדיר את עצמך כמישהו "לא פתוח" או "ביישן"

✔ תתחיל לחיות ממנטליות של שפע ותראה איך הזדמנויות חדשות ומרגשות צצות לך בחיים מכל פינה (לא כי הם מעולם לא היו שם, אלא כי הם היו לך מול העיניים כל החיים, אבל הגבולות שלך והפחדים שלך הסתירו אותן ממך)

✔ תמצא סוף סוף מהי התעסוקה והקריירה שגם תוביל אותך להגשמה ומימוש וגם תכניס לך כסף למרות כל מה שהמשפחה והחברים שלך אמרו לך עד עכשיו

✔ תגלה את השיטה המהירה ביותר לחסל ולהשמיד לחלוטין כל טיפת עצלנות או דחיינות שיש בך, כשתבין מהו הגורם האמיתי שעומד מאחורי הההרגלים "קוטלי החלומות" האלו

🔵◀ קבל גישה לפורמולה (סבב הרשמה מס' 2 עומד להסתיים) לחץ על הקישור כדי לקבל עוד פרטים

✅ עכשיו… את הפורמולה הזו אנחנו מעבירים באופן קבוצתי ל100 איש בכל פעם.. זו פעם 35 שלנו, אז אתה הולך לקבל עכשיו גרסה אפילו יותר משודרגת ומשופרת… את גרסת 2018 החדשה!

יחד עם 100 גברים ונשים ששואפים להתקדם בדיוק כמוך… אנשים שמחפשים להכיר עוד אנשים ששואפים להגיע גבוה כי בסביבה הקרובה שלהם הם מוקפים באנשים שמעדיפים להישאר בינוניים, אתה תקבל ישירות לידיים שלך את פורמולת ההצלחה הפשוטה, המהירה והמוכחת של להתעורר בפסגה.

👍91% ממי שמגיע לקבל את הפורמולה הזו, ניסה לפחות סדנה, מאמן, קואצ'ר, קורס כלשהו בעבר וכמעט כולם… אומרים לנו את המשפט הבא "דבר כזה עוד לא ראיתי".

🔵◀ קבל גישה לפורמולה (סבב הרשמה מס' 2 עומד להסתיים) לחץ על הקישור כדי לקבל עוד פרטים

👍 מלבד הפורמולה, אנחנו מעבירים את האירוע הזו בצורה מאוד חוויתית שלא רק נותנת לך 'היי' גבוה ל3 ימים ואז הכל חוזר לשגרה. אלא בצורה כזו שמשפיעה לך על תת המודע ככה שאתה תפעל ותעשה שינויים בקלות בחיים שלך, לאורך זמן, בין אם אתה רוצה או לא רוצה… אם כמה שזה נשמע מוזר. כמובן, שבשביל זה אתה תצטרך להגיע, לחוות את האירוע ולשים את הידיים שלך על הפורמולה…

תעשה את זה דרך הדף כאן כל עוד נשאר מקום לאירוע הבא (עדיין לא ידוע אם או מתי תהיה לך הזדמנות נוספת)

😎 אוקיי.. אבל איך הפורמולה הזו שונה מכל דבר אחר שניסיתי בעבר?
שאלה מעולה… הסוד מאחורי הפורמולה שלנו עומד מאחורי 6 אבני יסוד:

1. ✌ סיפור אמיתי – חיים כהן הספיק בזמן קצר להשפיע על עשרות אלפי גברים ונשים צעירים דרך הערוץ הענקי שלו ביוטיוב עם יותר מ330 סרטונים ו9,000,000 צפיות ובמו ידיו עזר כבר ליותר מ1,150 לקוחות פרטיים פנים מול פנים ודרך ייעוץ אונליין.

2. ✌ קיצור דרך – היום, אתה יודע לדבר עברית, כי מישהו הראה לך איך לעשות זאת כשהיית קטן. היום, אתה יודע חיבור וחיסור כי מישהו לימד אותך וקיצר לך את הדרך במקום שאתה תלך ותגלה מה זה "מתמטיקה" בעצמך. באותו אופן, הסדנה הזו תקצר לך את הדרך ותראה לך איך ליצור לעצמך חיים שבהם החלומות שלך אפשריים, בלי גבולות.

3. ✌ "אם אני יכול…" – "אם אני יכול, אין שום סיבה בעולם שאתה לא יכול" – אחד המשפטים שאתה תשמע בסדנה כשתשב שם עם עוד עשרות אנשים אחרים איכותיים כמוך. ההתחלה של חיים לא הייתה פשוטה בכלל, אך למרות שעזב את הבית בגיל 13 וגדל רוב חייו ללא כסף, חיים מצא את הפורמולה להצלחה שהפכה אותה לחופשי, ועכשיו אתה מקבל הזדמנות לשים עליה את הידיים שלך.

🔵◀ קבל גישה לפורמולה (סבב הרשמה מס' 2 עומד להסתיים) לחץ על הקישור כדי לקבל עוד פרטים

4. ✌ "לא אינפורמציה" – כן, אתה מקבל כלים ומידע שלא שמעת ולא הכרת עד עכשיו, כי את רוב סודות ההצלחה (אם לא 100% מהם), אתה לא תשמע מיונית לוי בחדשות. אבל המהות של הסדנה הזו, וזהו הדבר האהוב ביותר על המשתתפים שלנו, הוא החוויה שאתה תקבל ישירות לורידים ולעורקים שלך, בזמן שאתה יושב שם בכיסא מוקף בקבוצה איכותית כמוך שרוצה יותר מהחיים שלה. אתה לא תצא מהסדנה הזו אותו הדבר.

5. ✌ סביבה – רוב האנשים מוקפים ביום יום שלהם עם אותם אנשים שלא באמת שואפים להגיע למקום גבוה בחיים שלהם. יותר מזה, אחת המחלות הגרועות ביותר שמשמידות את הסיכוי שלך להצליח היא סביבה שלילית שמורידה אותך למטה ומוציאה לך את האוויר מהמפרשים בכל פעם שיש לך רעיון או כוונה לצאת החוצה ולהגשים את החלום שלך. בסדנה זו אנחנו, כל פעם מחדש, מגיעים קבוצות של אנשים איכותיים ואחד הדברים היפים שקורים כל הזמן הוא שאנשים מוצאים סביבם חברויות חדשות, שיתופי פעולה עסקיים ואפילו סביבה תומכת להמשך.

6. ✌ מנטליות – כשאתה נכנס למסעדת שווארמה, ההתנהגות שלך, מבלי שאתה מודע לזה או לא, תהיה מושפעת מהציפיות של המקום – ולכן ההתנהגות שלך תהיה שונה לחלוטין מאשר לשבת במסעדת יוקרה עם בת הזוג שלך לכבוד יום ההולדת שלה. באותה רמה, בשנייה שכף הרגל שלך תדרוך באירוע הקרוב שלנו אתה תקלוט ותבין מה הן היכולות האמיתיות שלך ומהו הפוטנציאל המלא שלך כשאתה פשוט מוקף במנטליות ובאנשים שמצפים ממך ליותר. תגיע לסדנה הזו עכשיו כי מגיע לך להיות הטוב ביותר שלך.

🔵◀ קבל גישה לפורמולה (סבב הרשמה מס' 2 עומד להסתיים) לחץ על הקישור כדי לקבל עוד פרטים

למי הסדנה לא מתאימה?

תקשיב, בעיקרון הסדנה מתאימה לכל מי שרוצה לקחת את החיים שלו לרמה הבאה ולהיחשף להרגלים, אסטרטגיות חשיבה וכלים עוצמתיים שייקחו אותך יד ביד לחיים שבהם אתה הוא הבוס – גם אם זה נשמע טוב מדי כדי להיות אמיתי.

⛔ רגע…. הסדנה הזו לא תתאים לך אם:

– אתה רק מחפש מוטיבציה ולא יותר מזה.

– אתה מאשים את כל העולם בצרות שלך, ולא מוכן להודות שאתה גם אחראי לנסיבות שלך.

– אתה בא רק כי משעמם לך ואין לך משהו טוב יותר לעשות.

– אתה בקטע של קיצורי דרך ולא באמת מעניין אותך להשקיע בחיים שלך

– הסדנה היא מעל גיל 17 ומעלה בלבד

בקיצור, אם אתה לא אחד שחשוב לו להשקיע בחיים שלו עם ניסיון, ידע וכלים של מישהו שכבר עשה את מה שאתה רוצה לעשות או חי כמו שאתה היית רוצה לחיות, אל תגיע 🙂

אבל אם אתה קולט שאנחנו כבר בשנה חדשה ואתה לא יכול לתת לשנה הקרובה להיות כמו השנה הקודמת.. אז תירשם עכשיו

עכשיו, אם תהיה זריז ותצטרף כבר היום בסבב ההרשמה הנוכחי (עומד להיסגר), אתה גם תקבל 2 מתנות מ-ד-ה-י-מ-ו-ת מאיתנו.

סבב ההרשמה ה1- ⛔ (הסתיים)

סבב ההרשמה ה2 (עומד להסתיים – ✅ הזמן המומלץ ביותר להירשם )

סבב ההרשמה ה3 (עומד להיפתח)

🔵◀ קבל גישה לפורמולה (סבב הרשמה מס' 2 עומד להסתיים) לחץ על הקישור כדי לקבל עוד פרטים

✅ כשאתה לוחץ על הלינק למטה, ממלא את הטופס הצהוב ונרשם עכשיו לפורמולת 'להתעורר בפסגה' אתה גם מקבל 2 בונוסים במתנה בשווי של 794 ש"ח

1. ✌ 3 שלבים למשמעת עצמית עשויה מפלדה – גלה מה הם 3 השלבים העוצמתיים ביותר שיפתחו לך משמעת עצמית, כח רצון ויכולת התמדה גבוהה כדי שתוכל סוף סוף לסיים את מה שאתה מתחיל, בלי שהחיים שלך יפסיקו להיות ספונטניים ובלי קשר לכמה פעמים ניסית להיות עם יותר משמעת עצמית עד עכשיו. בהדרכה אינטרנטית מוקלטת של 60 דקות אתה תקבל בוסט ענקי שישפיע לך על כל תחומי החיים שלך. בונוס בשווי של ₪297 (מתנה בשבילך)

קבל גישה לפורמולה (סבב הרשמה מס' 2 עומד להסתיים) לחץ על הקישור כדי לקבל עוד פרטים

2. ✌ הפריצה החוצה – 5 צעדים לפרוץ גבולות בכל תחום שבו אתה חווה קושי כרגע – זה אחד האהובים על הצופים שלנו! ב5 צעדים פשוטים, כשאתה צופה ב'פריצה החוצה' אתה ממש תראה בבהירות מה מונע ממך מלהיות אפקטיבי בחיים שלך, לא משנה באיזה תחום. מה עוצר אותך מלקדם את העסק שלך, מלבקש העלאה מהבוס, מלעבור עבודה, מלהגיד ביי להורים ולעבור דירה, מלגשת לבחורה ברחוב… וכשתפעיל את 5 הצעדים האלו בחיים שלך, אתה תחווה הקלה גדולה, הרגשת ביטחון חדשה וחזקה בעצמך וסיפוק מדהים כשאתה שם מאחוריך את כל מה שעצר אותך ואתה ממשיך קדימה עם אנרגיות חדשות, מוטיבציה גבוהה ותחושה של כיוון ברור לחיים שלך. בהדרכה אינטרנטית מוקלטת של 60 דקות אתה תקבל בוסט ענקי שישפיע לך על כל תחומי החיים שלך. בונוס בשווי של ₪497 (מתנה בשבילך)

🔵◀ קבל גישה לפורמולה (סבב הרשמה מס' 2 עומד להסתיים) לחץ על הקישור כדי לקבל עוד פרטים

🔥 כשאתה נרשם עכשיו ומשריין את מקומך גם מוגן בתעודת אחריות "0% סיכון" שלנו 🔥

תקשיב…. אני כל כך בטוח שההשקעה שלך בפורמולה הזו תשתלם לך ותחזיר את עצמה פי 5, 10 או אפילו 100 (תלוי בכמה תגיע עם ראש פתוח וכמה תיישם אותה בחיים שלך)… אני בטוח ב100% שלהגיע מאיפה שאתה מגיע, יהיה שווה את הזמן שלך (אנשים הגיעו לקבל מאיתנו את הפורמולה הזו עד עכשיו מ47 ערים מכל הארץ ומכל הגילאים כמו חיפה, ירושלים, נהריה, דימונה, באר שבע, חולון, בת ים, אילת, תל אביב, צפת, קריית שמונה ועוד…) שזו ההבטחה שלי אליך, עכשיו כשאתה נרשם: אם תחליט במהלך הסדנה ועד השעה 18:30 שזה לא בשבילך… אם אתה לא אומר לעצמך שזו הייתה החלטה מדהימה להגיע לאירוע הזה, לקבל פורמולה מוכחת להצלחה ולהיות מוקף ב100 איש איכותיים שרוצים להתקדם מהר בחיים, בדיוק כמוך.. אתה תהיה רשאי לקבל את 100% מכספך בחזרה – בלי שאלות. בלי אותיות קטנות.

למה? כי אנחנו מגבילים את הכניסה ל100 איש.. ואנחנו מעדיפים שיישבו בחדר רק אנשים שבאמת אכפת להם מהעתיד שלהם ואם זה בשבילך, מעולה. תישאר. אם לא, הכל בסדר. פשוט גש לאחד מאנשי הצוות וניפרד כידידים.

אז אתה באמת לא יכול להרשות לעצמך שלא להשתתף בסדנה "להתעורר בפסגה"

🔵◀ קבל גישה לפורמולה (סבב הרשמה מס' 2 עומד להסתיים) לחץ על הקישור כדי לקבל עוד פרטים

ממש עכשיו, יש לך 2 אפשרויות:

* אתה יכול להמשיך בדרך של להתפשר על חיים של "לחכות שהסופ"ש יגיע, שיום אחד המינוס יסגור את עצמו, ובלי הזוגיות שאתה רוצה לקום איתה בבוקר…."

או שאתה יכול לפעול היום, ממש עכשיו, ולהצטרף אלינו עכשיו ל"להתעורר בפסגה", ותתחיל לחוות את הפוטנציאל האמיתי שלך, את החופש הכלכלי שלך ואת המסלול החדש והמרתק של החיים שלך, היום!

✌ ההחלטה היא בידיים שלך.

אל תחכה – תתחיל היום, עכשיו, כשזה עוד חם במחשבות שלך ובראש שלך. ותתכונן סוף סוף לראות איזה מדהים זה ירגיש לחיות ללא מעצורים, פחדים או גבולות ולשים את העבר שלך מאחוריך.

לחיי העתיד שמגיע לך,

חיים כהן סבן.

✅ נ.ב. אל תשכח, אתה חייב לפעול עכשיו ולקחת צעד קדימה עכשיו כדי להירשם בסבב מס' 2, לתפוס מקום ולקבל את 2 הבונוסים במתנה בשווי של ₪794.

אל תחמיץ את האירוע הבא. לחץ על הקישור למטה, מלא את הטופס הצהוב, בחר כמות כרטיסים, סמן את צורת התשלום המועדפת עליך ושריין מקום עכשיו

נ.ב.2 – הפורמולה מתאימה לכל אחד שחשוב לו להתקדם בחיים ולהצליח וזה יעבוד לך גם אם אתה…

שכיר….. כי אם אי פעם רצית לעבור תפקיד, לבקש העלאת שכר מהבוס בלי למצמץ, להחליף קריירה או לפתוח עסק משלך לאבל משהו עצר אותך עד עכשיו… בין אם זה חוסר ידע, הססנות או חשש כלשהו, הסדנה הזו תראה לך איך לשים את הרגל על הגז ולהעיף כל מעצור שעומד בדרך שלך כרגע – אז פשוט תירשם עכשיו

עצמאי… כי אם אתה מרגיש שאתה לא מנצל את 100% מהפוטנציאל שלך והיית רוצה להגדיל את ההכנסות שלך, לקבל באופן אוטומטי עדר של לקוחות שרוצים דווקא לעבור איתך ולהבין באמת איך לשלוט בתחום שלך באופן דומיננטי ולא להתחרות כדי שהחיים שלך יהיו קלים עם יותר זמן פנאי למשפחה שלך ולדברים שאתה אוהב לעשות, אז אל תחשוב פעמיים, מלא את הפרטים בטופס למטה ותשריין מקום כבר עכשיו.

🔵◀ קבל גישה לפורמולה עכשיו

חיים כהן – מנטור לגוף ונפש עוצמתיים

 

נ.ב. קבל פורמולה מוכחת להצלחה בשנה הקרובה

========================================================

אירועי LIVE קרובים עם חיים כהן – את זה אתה לא רוצה לפספס:

=======================================================

חיים כהן סבן להתעורר בפסגה

קבל פרטים על אירועי LIVE של חיים כהן:

⬅ סדנת 'שליטה דומיננטית בעתיד האישי והכלכלי שלך' – להתעורר בפסגה –
מדהים! מ₪600 בחודש, דירה של 16.5 מ"ר ולאחר שעזב את הבית בגיל 13… יזם ישראלי וסלב רשת משפיע חושף את הפורמולה הסודית ש'הביאה לו' משכורת של הייטקיסט ורופא ביחד, לייפסטייל של תייר בתאילנד ושינתה לו את האישיות ב180 מעלות – מילד ביישן ומופנם לדמות דומיננטית, אסרטיבית וכריזמטית… וזה יותר פשוט ממה שזה נשמע… ==> והנה החלק הטוב ביותר: אם הצעיר בן ה-26 הזה יכול, גם אתה יכול להעתיק את הפורמולה הזו בקלות לחיים ולקריירה שלך ולראות תוצאות מדהימות בזמן מאוד מאוד קצר….
 
⬅ שיטת 'מגנט של הצלחה' – שיטה שעובדת כמו קסם ותגרום לך להיות מסמר הערב בכל סיטואציה חברתית שאתה נמצא בה, תמלא לך בקלות כל שבוע בדייטים איכותיים ותמשוך אליך חברים חדשים ומצליחים שרוצים להיות בחברתך גם אם עד עכשיו אתה מגדיר את עצמך כבחור 'די סגור':

תגובות

 1. […] ומי שאתה זו חוויה. ללא מילים וללא הגדרות. […]

 2. … [Trackback]

  […] Find More here on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 3. … [Trackback]

  […] There you will find 89415 more Info to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 5. … [Trackback]

  […] Read More Info here on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 6. … [Trackback]

  […] Read More Information here to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 7. … [Trackback]

  […] Here you can find 20732 additional Info to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 8. … [Trackback]

  […] Info on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 9. … [Trackback]

  […] Find More to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 10. … [Trackback]

  […] Read More Info here on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 11. … [Trackback]

  […] Read More here to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 12. … [Trackback]

  […] Info on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 13. … [Trackback]

  […] There you will find 61402 additional Information on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 14. … [Trackback]

  […] Read More Information here to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 15. … [Trackback]

  […] Read More Information here on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 16. … [Trackback]

  […] Read More on to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 17. … [Trackback]

  […] There you will find 58718 additional Information to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 18. … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 19. … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 20. … [Trackback]

  […] Here you will find 93274 more Information on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 21. … [Trackback]

  […] Info on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 22. … [Trackback]

  […] Here you can find 65865 more Information on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 23. … [Trackback]

  […] Find More on on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 24. … [Trackback]

  […] Info to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 25. … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

 26. … [Trackback]

  […] Info on that Topic: findthebosswithin.co.il/8-ways-to-get-up-in-the-morning/ […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *