איפה הכרתם? איך אתה תענה על השאלה המביכה הזו?


מוטיבציה

איך אתה תרגיש כשישאלו אותך ואת בת הזוג שלך….

"איפה הכרתם?"

 

יותר מזה.

מה אתה תענה בדיוק?

 

"הייתי כמו 95% מה'גברים' שמתחבאים מאחורי מקלדת, משלמים לאתרים ואפליקציות להכרויות ומזיזים את האצבע ימינה ושמאלה כדי למצוא 'טנק' שתרצה אותי בלי שאני אי פעם אצטרך לגדל ביצים ולהסתכן בכך שמישהי תדחה אותי".

זו תהיה התשובה שאתה תיתן לילד שלך? אבא שהכיר את אמא דרך מקשים בטלפון?

 

יצא איתה לדייט ראשון כמו ילד טוב? הזמין אותה לארוחה? השקיע בה כמו שצריך וקיווה שהיא תרצה אותו? ואז אולי היא גם תסכים לצאת איתו לדייט שני?

 

אני לעולם לא יצאתי לדייט ראשון

 

דייטים זה לנמושות שהולכות לפי מוסכמות החברה ומחפשים אישורים מנשים כדי להרגיש שהם שווים משהו.

 

אתה רוצה להכיר מישהי, אתה הולך אליה, אומר לה שלום, מדבר איתה כמו בן אדם רגיל – היא לא טובה יותר ממך או פחות טובה ממך – אם זורמת לכם השיחה ויש הרגשה טובה, אתה מוסר לה את הפלאפון, היא רושמת את המספר, אתה נפגשים לקפה, בירה או הליכה בפארק… וזורמים.

 

לא דייט.

לא 'לאן אני אקח אותה, הלוואי והיא תאהב את הרעיון שלי…'

ולא 'מי משלם על הדייט הראשון, הגבר או הבחורה'.

 

אלו שאלות של לוזרים….

 

גבר לא שואל לאן אני אקח אותה… גבר עם ביטחון מחליט חצי דקה לפני זה לאן הוא יוצא עם הבחורה בפעם הראשונה, ואז הם נפגשים וזהו זה.

 

95% מהגברים הופכים להיות כלבות קטנות שמפחדות שהאישה שלהם תעזוב אותם

 

האישה שלך תעזוב אותך או תבגוד בה בטוח אם אתה אחד שהוא נידי ומחפש אישורים מאחרים.

 

כשאתה מחפש אישורים מאחרים, אתה שולח אנרגיות של 'הומלס'…

 

אלו אנרגיות של "אני צריך משהו ממך…" והרבה מאוד זוגות 'נופלים' בדיוק בגלל הסיבה הזו.

 

הם ביחד כי הם 'צריכים' משהו אחד מהשני. הם לא מלאים ומסופקים לבד.

 

ויש ערימות של גברים שרוצים זוגיות כדי שהבחורה תמלא אותם ותיתן להם אישור שהם בסדר ושהם טובים מספיק.

 

אותם גברים לא מבינים שהם תמיד יהיו הכלבה של האישה.

 

כי ברגע שהיא תדבר עם מישהו… לא תענה לטלפון… לא תסמס להם בזמן… או תאיים לעזוב… הם יירדו על ארבע מתחננים שהיא תישאר.

 

אתה חייב להיות אסרטיבי, מסופק בעצמך, מלא בביטחון ואישיות כריזמטית עם כיוון בחיים שלך…

 

הדבר מס' 1 שגורם לנשים לרצות אותך ולאחרים להיות לידך הוא אותו 'קסם ומנגנון' שהיה כאן ומאז ומתמיד עוד לפני כל האפליקציות, אתרי הכרויות 'ואצבעות טינדר' למיניהם…

 

וזה ביטחון עצמי אמיתי שלא תלוי באף אחד ובשום דבר.

 

ביטחון כזה בנוי מ3 אספקטים שונים:

 

מטרה וחזון ברורים לחיים שלך.

אתה הולך לאנשהו, ואנשים מצטרפים לחיים שלך כדי לתמוך בחזון שלך או שהם לא שם. האישה שלך שם כדי לדהור ביחד איתך לעבר החזון הזה, ולא שם כדי להיות המהות של החיים שלך.

 

מנטליות של שפע אלוהי.

אתה לא צריך כלום מאף אחד. אתה כבר שלם. כבר מסופק. כבר 100%. אתה לא מחפש אישורים מהסביבה, אתה לא מחפש שהבת זוג הבאה שלך או שהאישה שלך היום 'תגשים' אותך. אתה מביא את השפע לכל מקום שאתה הולך אליו. אתה לעולם לא חסר, גם כשאתה חולה, במינוסים, בחובות או לבד. אתה מושלם בלי קשר למה קורה או למי אמר עליך 'מה'.

 

אתה אדון לעצמך

אתה כותב לעצמך 'את הספרות על הצ'ק בסוף כל חודש'. אתה לא עבד של אף אחד. אתה לא תלוי בבוס או במנהל בן 23 עם חצ'קונים שמרוויח פי 2 ממך ועושה פי 3 פחות ממך. אתה הבוס. אתה לא תלוי במקור הכנסה אחד בלבד. אלא יש לך רשת ביטחון כלכלית ששומרת עליך לא משנה מה המצב במדינה, לא משנה אם אתה ישן או ער והכסף נכנס כל חודש גם אם אתה בחופשה באירופה.

 

בן אדם צריך את 3 הדברים האלו כדי שיהיה לו באמת ביטחון אמיתי בעצמו. אפילו אם אחד מהם חסר, אתה תמיד תהיה הכלבה הקטנה של מישהו.

 

של הבוס שלך…

של האישה שלך…

של ההורים שלך…

 

ותגמור כמו 95% מהאוכולוסייה…

 

מחקרים מראים את הנתון המדהים הבא:

קח 100 איש בתחילת הקריירה שלהם ותעקוב אחריהם למשך 40 שנה עד שהם מגיעים לגיל הפרישה והנה מה שתגלה לפי הדיווחים של ביטוח לאומי: רק 1 מהם יהיה עשיר. 4 יהיו עם ביטחון כלכלי. 5 ימשיכו לעבוד, לא כי הם רוצים, אלא כי הם חייבים. 36 ימותו. ו54 יהיו עניים – תלויים בצ'קים של הביטוח הלאומי, במשפחה שלהם, בחברים שלהם ואפילו בתרומות כדי לחיות ברמה הכי סטנדרטית שיש. וזה מייצג 5% מצליחים ו95% לא מצליחים (לוזרים בשפה שלי).

 

אתה רוצה להצטרף ל95% ולשרוד על קופונים לשופרסל?

 

 

כי מתוך 100 איש שאתה מכיר, אם אתה לא ה-1 שהולך להצליח, נחש איפה אתה תהיה?

 

גורר עגלה חצי ריקה בסופר, כשהילד שלך מתמרח לך על הרצפה, בוכה בגלל שלאבא אין כסף לבמבה, והילדה שלך נמצאת בתוך העגלה כשהיא בטעות עשתה פיפי במכנסיים, ואתה לרגע תופס את עצמך במראה שנמצאת במעבר, מסתכל על החולצה הירוקה שאתה לובש עם הכתם של הקטשופ מהבוקר, הבטן התחתונה מבצבצת מתחת לחולצה ואתה מרגיש פשוט אכזבה אחת גדולה עם עצמך….

 

 

 

ג'ים רון, נואם המוטיבציה הגדול ביותר של שנות ה90 לא טעה כשהוא אמר "אם אתה רוצה לדעת איך ה5 השנים הבאות שלך ייראו, תסתכל על ה5 שנים האחרונות ואתה תדע בדיוק לאיזה עתיד אתה הולך…

 

אתה צריך לזרוק את הטלוויזיה שלך מהחלון…

 

ותקשיב… זו לא אשמתך. לא לגמרי.

 

תחשוב על זה: 12 שנות לימוד ולא שיעור אחד על איך להתנהל פיננסית, איך ליצור שפע ואיך להיות הבוס של עצמך וליצור מקורות הכנסה כדי שלעולם לא תהיה חייב לעבוד בשביל מישהו אחר.

 

12 שנות לימוד, עשרות מורים, 2 הורים, דודים, דודות, סבתא וסבא ואף אחד מהם לא מלמד אותך איך להיות כריזמטי, עם ביטחון עצמי גבוה ואסרטיביות בלי להיות תלוי במה אחרים חושבים עליך ובלי קשר למה השגת בחיים שלך עדיין…

 

להיפך, מחנכים אותך לחשוב שאם אתה משיג ציון גבוה במבחנים שלך, זה אומר שאתה 'טוב יותר'.

 

מחנכים אותך לחשוב שלעשות פסיכומטרי, תואר באוניברסיטה, להכיר מישהי, להתחתן ולקנות בית זו הדרך האולטימטיבית לחיות – ואז, אתה כמו כבשה מציית לחוקים האלו ומנסה להשיג את הדברים האלו, בלי שאתה מרגיש שזו באמת הדרך שלך.

 

אז אם אתה רוצה לסיים את החיים שלך כשאתה מסמן V על השאיפות של ההורים שלך, מציית לאישה שהכרת מטינדר רק שהיא לא תעזוב אותך ומשלם לבוס שלך על כל חופשה שהוא לוקח עם האישה הכוסית שלו בזמן שאתה משרד קבור תחת ניירות ומסמכים… תעשה חיים…

 

אבל אם אתה רוצה להצטרף ל5% שנהנים מהחיים שלהם באמת… מסופקים מעצמם… חיים את החיים שלהם לפי איך שבא להם, לא תלויים באף אחד ולא מחפשים אישורים מאחרים…

 

אם אתה רוצה להיות עם ביטחון עצמי גבוה, להיות הבן אדם שמסוגל להכיר בת זוג לחיים שתזרום איתך לפי החזון שלך ותהיה שם בשבילך לתמוך בה ולצמוח איתך ביחד… ואם אתה רוצה להיות עם רשת כלכלית ששומרת עליך כי אתה מבין מה זה כסף ואיך מייצרים יותר ממנו…

כדי שגם לעולם לא תהיה תלוי במקום עבודה אחד, גם לא תצטרך לבקש מחברים או מהמשפחה שלך כסף וגם תוכל לספק לבת זוג שלך ולילדים שלך את איכות החיים שמגיעה להם ושאתה לא זכית לקבל אותה….

 

אז תרשה לי להציג בפניך את מחנה האימונים הראשון מסוגו בארץ לאישיות מגנטית, כח השפעה ושכנוע בלתי חוקיים ולייפסטייל של תייר בתאילנד.

 

תכיר את את'לוס – קורס לאישיות מגנטית, כח השפעה ושכנוע ויצירת חופש כלכלי.

 

 

========================================================

אירועי LIVE קרובים עם חיים כהן – את זה אתה לא רוצה לפספס:

=======================================================

חיים כהן סבן להתעורר בפסגה

קבל פרטים על אירועי LIVE של חיים כהן:

⬅ סדנת 'שליטה דומיננטית בעתיד האישי והכלכלי שלך' – להתעורר בפסגה –
מדהים! מ₪600 בחודש, דירה של 16.5 מ"ר ולאחר שעזב את הבית בגיל 13… יזם ישראלי וסלב רשת משפיע חושף את הפורמולה הסודית ש'הביאה לו' משכורת של הייטקיסט ורופא ביחד, לייפסטייל של תייר בתאילנד ושינתה לו את האישיות ב180 מעלות – מילד ביישן ומופנם לדמות דומיננטית, אסרטיבית וכריזמטית… וזה יותר פשוט ממה שזה נשמע… ==> והנה החלק הטוב ביותר: אם הצעיר בן ה-26 הזה יכול, גם אתה יכול להעתיק את הפורמולה הזו בקלות לחיים ולקריירה שלך ולראות תוצאות מדהימות בזמן מאוד מאוד קצר….
 
⬅ סמינר 'עוצמה אינסופית' – דונאמיס – שיטת אימון שמפתחת אצלך במהירות
ביטחון עצמי ומשמעת עצמית שלא מושפעים ממצב הרוח שלך, בפחות מ24 שעות.
 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *