"מי ייתן וכל ילד, גבר ואישה על כדור הארץ ישחררו את עצמם מכל פחד, כל חולשה וכל מכשול שעומד בדרכם למצוא את הבוס שבתוכם ולחיות חיים עם מטרה, תשוקה ומשמעות"

ברוך הבא לאתר שהולך לשנות את חייך

ברוך הבא ללמצוא את הבוס שבפנים.

האתר היחיד בישראל, מיוחד במינו, שיפיל לך אסימונים, ישבור לך מיתוסים וישאיר אותך עם פה פעור. האתר שמשלב פיטנס, פיתוח גוף ומנטליות של בוס כחבילה אחת ובלתי נפרדת.

הגעת למקום שבו נמצאות התשובות שתמיד חיפשת לגבי עצמך ולגבי המטרות שלך. המקום עם התשובות האמיתיות והכנות ולא עוד סתם אתר עם סיפורים, הבטחות וקיצורי דרך.

האתר שלפניך יעזור לך להשיג את הגוף שתמיד חלמת עליו, לפתח משמעת עצמית וביטחון עצמי אמיתיים ולגלות כוחות בעצמך שעדיין לא נחשפת אליהם.

אני לא יכול לדעת בדיוק מה יושב ומציק לך בלב, אבל אני יכול לשער שהפתרון חסר לך כבר זמן רב.

החיים שלך עד כדי כך חשובים

ידע זה כח. ואם עד היום לא השגת את מה שרצית, זה רק בגלל ידע שגוי. הבטחות על פתרונות מהירים וקיצורי דרך הביאו אותך למעגל מייאש שחוזר על עצמו שוב ושוב ללא תוצאות מספקות. העולם שלנו מלא ב"מהר ועכשיו" כי אף אחד לא רוצה להסתכל לאמת בפנים – "שום דבר בעל ערך לא מגיע מהר, ומה שמגיע מהר גם נעלם מהר".

הבריחה הכי גדולה של האנושות, זה ההתמודדות עם ה"אני". אנשים מנסים דיאטות חדשות, זוגיות חדשה, עבודה חדשה, אבל לכל מקום חדש הם מביאים איתם את אותו "אני" שלא מאמין בעצמו. הם סוחבים איתם במשך שנים את אותם פחדים, אותן אמונות מגבילות, אותה מנטליות שלילית ונגטיבית, אותו ויתור עצמי, אותו חוסר ביטחון ואותה משמעת עצמית נמוכה ומתפלאים כאשר "זה" לא עובד להם. "זה" לא עובד להם כי הבעיה היא בכלל ב"אני". אותו אני שמתחיל כל מטרה עם ציפייה להיכשל.

95% מהאנשים יסתפקו בסופו של דבר בחיים ממוצעים כי מלכתחילה לא הייתה להם אמונה וציפייה שהם יגיעו לאנשהו, בטח שלא להשיג את המטרות שלהם.

קח בחזרה את השליטה על חייך

הצלחה אמיתית יכולה להגיע בדרך אחת ויחידה: אהבה ושליטה עצמית. שום פתרון מהיר חיצוני לא יעזור ושום טריק או טכניקה לא יצילו אתכם מהמצב שבו אתם נמצאים היום. כשיש שליטה עצמית, כשיש אהבה עצמית, אין צורך בלשאול יותר שאלות. הגוף, הקריירה, החברים, המשפחה, הזוגיות, התחביבים, הבריאות יגיעו כתוצאה מהאהבה העצמית שלך כלפי עצמך.

כשבן אדם מוצא את הבוס שבתוכו הוא רואה את החיים שלו באור אחר לגמרי. הוא רואה אפשרויות שלעולם לא היו זמינות בשבילו קודם לכן. הוא מרגיש כאילו הוא נולד מחדש. החיים שלו מתחילים לקבל צורה חדשה וכיוון חדש כי עכשיו הוא מאמין שהחיים יכולים להיות הרבה יותר מספקים וממלאים מבעבר.

כל עוד בן אדם לא מסוגל לאהוב את עצמו, הוא לעולם לא יהיה מסוגל לתת לעצמו את מה שבאמת מגיע לו ובטח שלא להעניק אהבה אמיתית לאחרים.

משמעת, מחויבות והתמדה

פתרונות מהירים וקיצורי דרך נועדו לאנשים ממוצעים שחיים במנטליות של "תביא לי". למזלינו, יש חוקים ביקום, והחוק הכי חזק ועוצמתי הוא "חוק הפיצוי" או במילים אחרות "בחיים אתה מקבל ביחס למה שאתה נותן". אני אישית אוהב להוסיף "וזה לא עניינך מתי וממי תקבל". קיצורי דרך זה לאותם אנשים שמעמידים פנים שהם רוצים להשיג את המטרה שלהם, אבל בפנים הם יודעים טוב מאוד שאין להם שום כוונה לעשות זאת.

95% מהאנשים מתעלמים מהמציאות ומהאמת הקשה – "המציאות שלך היא תוצר של סך כל הפעולות, המחשבות והרגשות שלך". אף אחד לא נולד לוזר ואף אחד לא "נולד" למציאות שלו ביום אחד. כולנו יוצרים את המציאות של עצמינו בכל תחום בחיים שלנו בלי יוצא מן הכלל. לוזר יאשים את כל העולם חוץ מאת עצמו ולעולם לא ייקח אחריות על עצמו. בוס אמיתי הוא אחד שמסתכל על עצמו בתור האחראי הראשי והיחיד שמנהל לעצמו את החיים. בוס אמיתי הוא אחד שלוקח אחריות ומבין שאף אחד לא חייב לו דבר ושכל החיים שלו תלויים בעצמו.

בוס אמיתי מבין שהכח האמיתי הוא לא מה יש לך ומה השגת אלא מי אתה. הצלחה אמיתית מגיעה משליטה עצמית ומהיכרות עצמית עמוקה. למצוא את הבוס שבפנים היא ההזדמנות של כל גיל וכל מין להפסיק את החיפוש השקרי אחר הדבר הבא שייתן לו סיפוק ובפעם הראשונה באמת, להתאהב ולגלות את עצמו.

אני מזמין אתכם להישאר באתר ולעקוב אחר הסיפורים, הכתבות והרעיונות שאני משתף כאן, ולהיעזר בהם כדי להשיג כל מטרה וחלום שברשותכם.

למצוא את הבוס שבפנים,

חיים כהן.