הדבר היחיד והחשוב ביותר שגברים יכולים לעשות כדי להיות יותר מושכים למין השני


מוטיבציה

 

בן 49!!!

כן, הבן אדם הבא שאני הולך לספר לך עליו יעשה לך את הטובה של החיים שלך.

 

הוא בן 49, רווק, לבד, ועדיין לא למד מה באמת מושך נשים.

ובנות יקרות, אני יודע שאתן קוראות כאן.

 

אני הייתי כישלון אחד גדול ולא ידעתי לתקשר עם אנשים רוב חיי

אתה יכול לקרוא 'כמה בתחתית הייתי כאן'<==

 

והמסר של הכתבה לא קשורה באמת לנשים. היא קשורה לשכנוע, השפעה ועל איך להיות אפקטיבי עם אחרים.

ולכן יש כאן ערך גם בשבילכן.

 

בא לך להיות לבד, עדיין יוצא לדייטים כושלים ובוכה על זה לידידה שלך בגיל 49?

 

אם לא, אז תקרא, תפנים ותסניף כל מילה שאתה קורא כאן. שמעת?

כי אחד החוקים להצלחה, שלמזלי למדתי בגיל 13, זה:

 

"אל תמציא את הגלגל מחדש, תלמד מאחרים ותקצר לעצמך את הדרך"

 

אז הבחור הזה הולך לקצר לך את הדרך.

BIG TIME.גם

 

חדשות טובות! לאחר ש1700 איש הגיעו אישית לקבל את פורמולת ההצלחה הסודית שלי שתראה לך גם איך ליצור לעצמך ביטחון עצמי שלא תלוי במצבי הרוח שלך, גם איך להיות בן אדם יותר מעניין, דומיננטי ובולט בסביבה שלך – כזה שאי אפשר להתעלם ממנו וגם את סוד הכסף שעשה אותי עשיר ואיך אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור לעצמך חיים עם משמעות, חופש והמון זמן פנוי לעשות רק את מה שאתה אוהב לעשות באמת – קבל גישה לפורמולה כאן עכשיו – לחץ כאן עכשיו!

השיחה שהייתי חייב להאזין לה…

 

אם אתה עוקב קבוע בבלוג, אתה יודע שאין לי 'עבודה'.

אני עושה את מה שאני אוהב ואני יכול 'לעבוד' מהלפטופ מכל מקום.

 

אפשר להגיד שכבר ביקרתי למעלה מ400 בתי קפה ומסעדות בשנים האחרונות בארץ ובעולם.

ואם אתה מתכנן לעצמך קריירה עצמאית שבו אתה הבוס של עצמך, זה יהיה הבית השני שלך: בתי קפה.

 

ככה אני יכול לחיות מאיפה שבא לי ובאמת להיות חופשי.

אבל אתה חייב לגלות קודם כל את הדרך האמיתית (הריאלית) להיות מיליונר

 

לא איפה שאמא, אבא והחברים 'הרגילים' שלך יורידו אותך למטה,

יזכירו לך את כל הסכנות (האשליות) שקיימות בלהיות עצמאי וינסו להשאיר אותך בתחתית יחד איתם.

 

השיחה באדום (והתגובות שלי בשחור)

 

"אז הוא אמר לי יש לי מישהי להכיר לך" הבחור בן ה49 מספר לידידה שלו וזה השלב שבו התחלתי להאזין.

וידעתי בוודאות – לפי הטון שלו – מה הולך להגיע…

 

"ונפגשנו, והלך מעולה. היא צחקה. הייתה משיכה. לא רציתי שייגמר."

(נורה אדומה – אתה לא חייב להמשיך לקרוא, רק בשורה הזו אתה תמצא את הטעות שכל חבר שלך עושה בדייטים שלו)

 

טעות מס' 1: "היא צחקה" – למי אכפת אם היא צחקה. המטרה של הדרינק (דייט) היא לזרום, להכיר ולהנות. לא להצחיק אותה / להרשים אותה / לעשות לה קסמים שידהימו אותה. הוא כבר התחיל איתה ממנטליות של 'אני צריך לעשות משהו כדי שהיא תאהב אותי". אתה לא ליצן. אתה גבר. תתנהג כמו אחד.

טעות מס' 2: עדיין "היא צחקה" – נשים קולטות מאוד מאוד מהר. ואני חותם שבשנייה הראשונה שהוא דיבר איתה ופגש אותה, היא ידעה בפנים "הנה עוד גבר בלי אופציות שמנסה שחשוב לו שזה יצליח". אין שום דבר שצריך להצליח. אבל כשאתה חי כל החיים בצורה מזויפת, מעמיד פנים עם אנשים, שם מסיכות ותמיד מסתיר מאנשים את מה שתמיד יושב לך בראש, אז אתה הולך לריאיון עבודה, פגישה עסקית ודייטים תמיד מניפולטיבי, תמיד חושב איך להיות, מי להיות, מה להגיד, מה לעשות. תקוע בתוך הראש שלך, במקום להיות איך שאתה באמת. ו99% מהאנשים שכחו איך להיות עצמם באמת. אין שום דבר שאמור להצליח. אתה הולך, אתה אותנטי ואתה בא להנות. אם יבוא לך להמשיך לדבר איתה / לקחת אותה לדירה / לסמס לה למחרת או אפילו להישאר יותר מ5 דקות, זו תהיה בחירה שלך. (לפני מספר חודשים, יצאתי עם מישהי, אחרי 10 דקות הרגשתי שזה לא בשבילי. 99% מהגברים יישארו לפחות 30-60 דקות כי לא נעים. אני אמרתי לה תודה, שילמתי על החשבון, לקחתי אותה לרכב שלה ונפרדנו לשלום).

טעות מס' 3: הבחור הזה צועק "אין לי אופציות": כל השורה הזו (חכה לשאר השיחה) מראה בשנייה אחת מיהו ומה הוא באמת חושב על עצמו. זאת אומרת שהוא בא לדרינק (דייט) בשביל לקבל משהו / שמשהו יקרה. נשמע לגיטימי נכון? רק שזה רחוק מהמציאות להיות מה שבאמת עובד. למה? כי זה לא אותנטי. זה לא אמיתי. אתה לא הולך לשבת עם אמא שלך, עם חבר טוב שלך ואפילו עם הבת זוג שלך עם 'מטרה נסתרת'. אתה יושב איתם כי אתה רוצה לשבת איתם. ובחורה תימשך אליך פי 10000000000000 כשאתה תשב איתה, מסופק מעצמך לגמרי, בלי רצון לקבל ממנה כלום, ובלי אג'נדה, פשוט לשבת עם בן אדם חדש ולתת לחוויה להיות כמו שהיא.

טעות מס' 4: "לא רציתי שייגמר". L-O-S-E-R. תקרא את הכתבה כאן ואתה תבין שגג חצי שעה – שעה לדרינק וזהו. למה? כי אתה גבר עם אופציות, יש לך חיים, ואתה לא יושב עם כל אחת שעות על גבי שעות. אתה עסוק. אתה עם אופציות. למה עוד? כי כל גבר אחר לא יעשה את זה וכן יישב איתה 2-3 שעות. וכשאתה מופיע לבחורה כמשהו חדש / שונה היא אוטומטית תימשך אליך יותר. (למה הוא רוצה ללכת אחרי 30 דקות? אני משעממת אותו? אני לא רגילה לזה). ככל שצד אחר רוצה יותר (הזקן בן ה49) ככה הצד שני רוצה פחות. וברגע שהבחורה מרגישה שהוא רוצה יותר ממנה אין לה שום אתגר, עניין והכל צפוי מראש = 0 משיכה.

 

"אז למחרת שלחתי לה הודעה וכתבתי לה שהיה לי מאוד כיף והיא אמרה לי שגם לה היה מאוד כיף"

רק חסר שהיה שולח לה זר פרחים. כי האמת היא שדייטים לא עובדים יותר!

 

כשאתה גבר עם אופציות שיש לך ביקוש, אתה פשוט לא יכול יותר להתרגש ולהתלהב מדייט מסכן אחד.

זה ברגיל שלך. זה קבוע. וזה עוד דייט אחד לרזומה שלך. זה לא חדש לך.

 

כשהזקן שולח לך הודעה כבר למחרת הוא צועק לה נידיות = "נו, תתני לי אישור / תחושה / סמס / הוכחה שיש לדייט של אתמול המשך כדי שאני יוכל להמשיך ביום שלי כרגיל, כי כרגע המחשבות האובססיביות שלי לא מפסיקות לחשוב עלייך כי אני נידי מסריח ואני כמו נרקומן חייב מנת אישור ממך". (כן! אני מכיר מספר אנשים כולל אותי שכן יכולים להתקשר לבחורה / לסמס לבחורה יום למחרת וזה ייראה נורמלי לחלוטין. אין פה שחור / לבן ותמיד יש יוצאי דופן. אבל אותו בחור זקן בן 49 כבר מהרגע הראשון מתנהג כמו ילד בן 11 שיוצא לדייט הראשון שלו עם מיכל המחוצ'קנת מהכיתה)

 

למה זו בעיה חיים? למה זו טעות?

 

תקרא את המשפט הבא ואז אתה תקבל חוק התנהגות שיגיד לך / ייתן לך בכל רגע 'את הפעולה הנכונה לבצע באותה סיטואציה':

הסיבה שבגללה זו טעות היא כי הוא לוזר, מעמיד פנים, שקרן וחסר אותנטיות. הוא לא אותנטי.

 

הוא לא שולח לה הודעה כי הוא באמת רוצה להגיד לה שהוא נהנה.

הוא שולח לה הודעה כי הוא רוצה לוודא שהיא אוהבת אותו / שהיא נהנתה / ש'זה' עבד.

 

זה אוכל אותי לא לדעת מה יהיה?

 

לפני כשנה הגיע אליי מאמן כושר לפגישת ייעוץ עסקית.

הוא לא הצליח לסגור פגישות וחבילות עם מתאמנים.

 

נתתי לו טכניקת שיווק לעסק שלו, והוא התחיל לסגור מינימום של 10-12 פגישות בחודש עם מתאמנים חדשים.

אחרי כל פגישה, הוא היה מציע להם מסלול אימונים ותזונה של מספר חודשים קדימה.

 

אבל כשהוא סיפר לי על הפגישות הוא אמר לי "לאחר כל פגישה, אני שולח להם סמס שאומר להם כמה נהניתי, ואיך אני מצפה כבר להתחיל"

ורציתי לבעוט בו.

 

***שוב! זה בסדר לשלוח הודעה כזו כשאתה באמת באמת מתכוון לזה. אבל אחרי 2-3 שאלות שלי איתו הוא הודה בפניי:

"אני שולח להם את ההודעה הזו כדי לראות איפה הם עומדים מבחינת ההצעה שהצעתי להם עם המסלולים כי זה אוכל אותי 'לא לדעת' האם הם ימשיכו איתי או לא".

 

אין דבר יותר דוחה בחברה שלנו מעלוקות מחפשי אישור!

 

ואתה יודע מה הבעיה הגדולה יותר?

שהלקוח יודע שזה מה שהוא עושה.

 

והבחורה יודעת שזה מה שהבן 49 עושה.

ואין – דבר – יותר – דוחה – מעלוקות שמחפשים אישורים מאחרים.

 

אם הוא היה רוצה להיות אותנטי עם הבחורה הוא היה רושם לה (ואני לא אומר שכדאי לרשום את זה):

"היי, אני לא מסוגל להיות עם חוסר ודאות. נהניתי אתמול, וקשה לי שלא לחשוב עלייך. אני צריך ממך אישור שנהנית, היה לך כיף, אהבת אותי ושאת תרצי להמשיך לראות אותי. את יכולה לרפא אותי מהקושי שלי להיות עם עצמי כשאני מרגיש חוסר ודאות, לקחת אחריות על הרגשות שלי ולתת לי את 'סם האישור' שלך? – ודרך אגב, אני אעשה לך ספוילר, אם אני ואת ניכנס למערכת יחסים, את תסבלי קצת. למה? פשוט מאוד. אני כל כמה ימים ירגיש נידי ופחד שאת תעזבי אותי. אז אני אחפש כל מיני סימנים ממך שאת עדיין אוהבת אותי. אני במיוחד יחפש את אותם הסימנים שהרגשתי / קיבלתי ממך בהתחלה ואז אני אהיה בטוח שאת אוהבת אותי. אחחח… מצפה לנו מערכת יחסים מאוד 'בריאה' שאני תלוי בך כדי לספק את הרגשות שלי. בא לך?"

מה כן לעשות? – לך צא עם עוד 5 אחרות, שכח ממנה והיא כבר תסמס לך. אם לא, סמס לה אחרי 2-3 ימים "היה כיף מה עושה".

 

רגע, זה נהייה אפילו גרוע יותר!

 

למחרת, התקשרתי אליה. היא אמרה לי שהיא עסוקה ושהיא תחזור אליי.

והיא לא חזרה אליי (טון עצוב ומאוכזב). ואני ציפיתי עוד שאנחנו נצא הלילה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אתה מה?!

 

טעות מס' 1 (שאלוהים יציל אותו) – אתה בן 49 ואתה עדיין חושב שהציפיות שלך משנות משהו? למי אכפת מה ציפית? עכשיו… הסוג הנידי תמיד חושב שזה קשור אליו. זה אף פעם לא קשור אליך. מי יודע למה היא לא חזרה אליך. יכולות להיות 1001 סיבות. אבל הסוג הנידי תמיד נהייה אובססיבי ומתחיל לחשוב 'מה זה אומר עליי'. למה? כי הוא נתן לבחורה (שהוא פגש לפני יומיים) להיות אחראית על הרגשות שלו עכשיו. וזה למה אתה לא יכול להפוך את הבת זוג שלך למהות חייך. חייב להיות לך חזון, משהו שמעסיק אותך ויעד שאליו אתה הולך. אחרת אתה כל היום יושב בפלאפון בוהה בוואטסאפ שלה מחכה לראות שהיא 'מחוברת'. פאק דט. אף אחד לא רוצה להיות עם בן אדם שאין לו חיים.

טעות מס' 2 – הוא התקשר אליה. אני אפילו לא ארחיב. למה שהוא ייתן לה קצת להראות יוזמה.. במקום זה הוא בחר להיות 'צפוי מאוד, רגיל מאוד ומשעמם מאוד' (מעניין למה היא לא חזרה אליו).

 

"אז חיכיתי. חיכיתי יום שישי. וכלום. אין הודעה ולא טלפון ממנה. גם שבת. כלום. חשבתי אולי במוצ"ש היא תסמס לי שהיא הלכה לישון. אבל לא. שקט. יום ראשון גם כלום וככה עד היום, יום שלישי. אז החלטתי לשלוח לה הודעה (כי לא הייתי מספיק נידי עד עכשיו) "קרה לך משהו, הכל בסדר?" (במילים אחרות 'את אמורה להתנהג בצורה שאני ציפיתי ממך למרות שאף אחד לא הבטיח לי שאת תתנהגי בצורה מסוימת, ואני מופתע כשהמציאות לא תואמת את הציפיות שאני המצאתי לעצמי).

"אז היא כתבה לי שהכל בסדר. שאלתי אותה אם קרה משהו כי היא לא חזרה אליי, אז היא רשמה לי שהיא הייתה עסוקה. וזה מאוד הרגיז אותי. אז כתבתי לה שלא נראה לי שאנחנו באותו הראש ואני לא חושב שזה יילך" (מממ… רק עכשיו קלטת?)

 

טעות מס' 1 – מה אתה מתקשר אליה? (אה כבר דיברתי על זה לפני… אופס)

טעות מס' 2 – אין לך חיים. תפתח חיי חברה, צור לעצמך סביבה, תחייה חיים מעניינים וככה אתה לא תהיה כזה נידי מגעיל.

טעות מס' 3 – תתעורר!!! זו בחורה אחת מתוך מיליונים שפגשת לפני כמה ימים. אתה חושב יותר מדי. מנתח יותר מדי. צא תתחיל עם עוד 12, ושלח לה הודעה אחרי כמה ימים 'מה הולך' כאילו כלום לא קרה וכאילו היא לא הייתה אמורה לחזור אליך.

טעות מס' 4 – BIG FUCKING DEAL – אז היא לא חזרה אליך. לא יצא לך שחבר לא חזר אליך? שמישהו מהמשפחה לא חזר אליך? שכח / הלך לישון / קרה לו משהו בחיים? אותו הדבר כאן. שחרר מהניתוחי מצב שלך ותתנהג כמו שהיית מתנהג עם חבר. כאילו כלום לא קרה. כי כלום לא קרה.

 

חדשות טובות! לאחר ש1700 איש הגיעו אישית לקבל את פורמולת ההצלחה הסודית שלי שתראה לך גם איך ליצור לעצמך ביטחון עצמי שלא תלוי במצבי הרוח שלך, גם איך להיות בן אדם יותר מעניין, דומיננטי ובולט בסביבה שלך – כזה שאי אפשר להתעלם ממנו וגם את סוד הכסף שעשה אותי עשיר ואיך אתה יכול להשתמש בו כדי ליצור לעצמך חיים עם משמעות, חופש והמון זמן פנוי לעשות רק את מה שאתה אוהב לעשות באמת – קבל גישה לפורמולה כאן עכשיו – לחץ כאן עכשיו!

 

חוק ההתנהגות ל'איך להתנהג בכל סיטואציה'!

 

ואני אחזור על החוק התנהגות הזה שוב.

תקרא את המשפט הבא ואז אתה תקבל חוק התנהגות שיגיד לך / ייתן לך בכל רגע 'את הפעולה הנכונה לבצע באותה סיטואציה':

 

הסיבה שבגללה זו טעות היא כי הוא לוזר, מעמיד פנים, שקרן וחסר אותנטיות.

הוא לא אותנטי.

 

נמאס לו להיות לבד בחיים שלו. הוא בן 49 ואין לו כח יותר לדייטים כושלים.

אז הוא מוציא את זה עליה והוא צ-ר-י-ך ממנה משהו שהוא בכלל לא אמור לקבל ממנה.

 

עד שלא תאהב את עצמך, אתה תסבול תמיד!

 

אהבה. כי עד שלא תדע לאהוב את עצמך בלי להיות תלוי במה אחרים חושבים עליך ואומרים עליך,

אתה תהרוס כל מערכת יחסים.

 

העצה הכי טובה שלי לזקן בן ה49:

"תמציא מכונת זמן. תחזור אחורה בזמן. קח בן אדם שמבין בתחום הזוגיות / תקשורת עם המין השני ותיעזר בו. תשקיע בזה אנרגיה.

תשלם על המידע / היועץ / המנטור כסף. תפנה לזה זמן, כמה שצריך.

 

לעזאזל זה החיים שלך!

מדובר במשפחה שתהיה לך. באישה שאיתה תבלה את רוב חייך. מדובר בלחוות חוויות מדהימות עם מישהי מאשר לעשות הכל לבד.

 

תשקיע בזה כמה שצריך להשקיע בזה.

אבל אותו בחור בן 49 זקן כנראה היה אומר לעצמו 'תן לי לנסות לבד. מתישהו זה יעבוד'.

 

אז אריה יקר, תלמד מהטעויות שלו, תתנהג כמו גבר עם אופציות

ורק טוב ייצא לך מזה.

 

עד הפעם הבאה,

חיים כהן סבן.

 

היי… ואם אתה רוצה באמת לראות את השיטה הכי טובה, מהירה ופשוטה להכיר מישהי כבר תוך 13 יום או פחות… אפילו כבר השבוע, אז אתה חייב לבדוק את שיטת הדייטינג החדשה ופורצת הדרך שלי שתגלה לך מהו סוד ההצלחה הכמוס ביותר להיות גבר שנשים לא יכולות להפסיק לחשוב עליו – לחץ כאן כדי לשמוע עוד עכשיו

 

אני יותר מאשמח לשמוע את התגובה שלך על מה שקראת עכשיו. אני קורא כמעט כל תגובה, אז תרגיש חופשי להשאיר את התגובה שלך למטה:

 

לחץ כאן כדי להזמין מקום באירוע הבא שלנו<==

 

נ.ב. – חדש! מהו הסוד להצלחה מס' 1 שלי שגורם לאלפי אנשים לנסוע שעות אליי עד לתל אביב כדי לגלות אותו – גלה אותו גם אתה כאן

 

 


תגובות

 1. a אומר/ת: 07/27/2018 בשעה 00:48

  חיים איך אפשר להיות אותנטי וגם לגרום לאנשים לאהוב אותך ולהתרשם ממך בלי להיראות מוזר בעיניי אחרים

 2. A אומר/ת: 07/27/2018 בשעה 01:08

  חיים נתת דוגמא באיזה סרטון לאנשים שהולכים ופולטים את כל מה שיש להם בראש ואמרת שזה לא טוב,מצד שני אתה מדבר על אותנטיות שזה אומר לומר מה בראש שלך לאנשים בחופשיות ובלי לשים פס,תוכל לגשר בבקשה על הפערים שציינתי כאן בסרטון ביוטיוב או בכתבה בפייסבוק?

 3. A אומר/ת: 07/27/2018 בשעה 01:21

  חיים אני מעריץ שרוף שלך אתה הבנאדם הכי מרשים וגבר שפגשתי בחיים החלום שלי זה להיות כמוך

 4. מאיר אומר/ת: 08/03/2018 בשעה 16:34

  כתבת שסיימת עם בחורה תוך חמש דקות כי הרגשת שזה לא מתאים,אם כל הרצון להיות אותנטי ואמיתי והכל, זה לא קצת בעיתי ככה לפגוע בבן אדם???

  • חיים כהן חיים כהן אומר/ת: 08/06/2018 בשעה 17:37

   כשמישהו עומד לפטר אותך, אתה רוצה שהוא יילך סחור סחור 45 דקות או שיגיע לפואנטה ישר?
   אין טעם להישאר עם בחורה חצי שעה כי לא נעים לך. תעשה מה שאתה רוצה ותהיה אותנטי לעצמך.

 5. snoop אומר/ת: 08/17/2018 בשעה 17:52

  אופציות? הכל מהפאקינג אפליקציות תחת האלה עד שיש משהו..
  תכלס נכון מה שאתה אומר אבל אני לא יכול לצאת עם עוד 2 ואחרי כמה ימים לשלוח לאותה אחת הודעה "היה כיף, מה עושה?"

 6. ערן מ. אומר/ת: 08/26/2018 בשעה 19:06

  שאלה קצת מצחיקה… הטיפ של ההודעה תקף גם לבחורה שלא דיברתי איתה מלא זמן? 😅

 7. יובל אומר/ת: 09/06/2018 בשעה 08:33

  אתה כנראה צודק בגלל שהייתי נידי מסריח הבת שהייתי איתה בזוגיות עזבה אותי בגלל שהייתי מסריח נרקומן בלי אופציות אז כבר לא הלך בינינו אחרי שניפגשנו הפכנו לזוג ושלחתי לה הודעה בלילה ואמרתי לה שהולך להיות לנו כיף ביחד והיא לא תצטער( כי היינו זוג) אני יודע שזו טעות אז שאלה לי אליך מה הייתי אמור לכתוב או שבכלל לא לכתוב

 8. רון אומר/ת: 07/24/2019 בשעה 11:55

  חיים אם סתם אתה כותב למישהי "מה קורה" יום אחרי שיצאתם, אבל לא במטרה לקבל אישור אלא סתם להתחיל שיחה, האם זה יכול להתפרש בפניה ככה? (יכול להיות שזה קרה לי ועכשיו הבנתי למה)

 9. אבי רון אומר/ת: 07/24/2019 בשעה 11:56

  חיים אם סתם אתה כותב למישהי "מה קורה" יום אחרי שיצאתם, אבל לא במטרה לקבל אישור אלא סתם להתחיל שיחה, האם זה יכול להתפרש בפניה ככה? (יכול להיות שזה קרה לי ועכשיו הבנתי למה)

 10. ישראל אומר/ת: 08/11/2019 בשעה 23:00

  אחד הדברים שבזה פתחת לי את העיניים, בבלוג אחר, זה שכתבת שבחורה מנסה לראות אם הבחור עושה כן על כל מה שהיא אומרת, ואז היא עוזבת אותו , או שהיא מתחתנת איתו.
  חיים, לצערי אני חתום על זה, שהתחתנתי עם כזאת בחורה, וזה מפני שבאתי מבית שחינכו אותי להיות נידי , שאני זה שכל הזמן צריך לעשות הכל כדי למצוא חן, פתחת לי את העיניים ואני בדרך לחיים חדשים.

 11. … [Trackback]

  […] Info on that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 12. … [Trackback]

  […] Info to that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 13. … [Trackback]

  […] Read More Information here on that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 14. … [Trackback]

  […] Read More Information here to that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 15. … [Trackback]

  […] Read More here on that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 16. … [Trackback]

  […] Find More to that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 17. … [Trackback]

  […] Information to that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 18. … [Trackback]

  […] Here you can find 39873 additional Information to that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 19. … [Trackback]

  […] Read More here on that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 20. … [Trackback]

  […] Find More Information here on that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 21. … [Trackback]

  […] Info on that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 22. … [Trackback]

  […] Here you will find 60590 additional Information to that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 23. … [Trackback]

  […] Read More Information here to that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

 24. … [Trackback]

  […] Here you will find 5632 more Information to that Topic: findthebosswithin.co.il/the-one-thing-that-will-attract-women/ […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *