הדיאטה שלכם עצרה? תקועים? הנה מה שלא ידעתם


דיאטות וירידה במשקל

החלטתם שאתם רוצים לרדת במשקל ולהתחיל דיאטה, ולאחר שבועיים שלמים שאתם מקפידים על תזונה נכונה ואימונים מתאימים ונכונים, הגיע הזמן לבדוק את ההתקדמות שלכם. כי בלי לבדוק את ההתקדמות, סביר להניח שלא תהיה התקדמות.

דיאטות לינאריות עם הצלחה רצופה לאורך כל יום באופן קבוע ללא עצירות לא קיימות כי שום דבר בחיים שלנו לא הולך בקו ישר ללא מכשולים ואתגרים. לכן, צריך לקחת בחשבון שבמהלך הדיאטה שלכם, תצטרכו לבצע שינויים, למדוד התקדמות ולנסות גישות שונות כדי למקסם את תהליך הירידה במשקל שלכם.

לא פעם ולא פעמיים, הייתי צריך לשנות אסטרטגיה או גישה ללקוחות שלי לאחר כמה שבועות כי מה שעבד בהתחלה כבר לא מתאים עכשיו. לכן להיעזר באיש מקצוע עם ניסיון יכול לקצר לכם את התהליך לא בשבועות או חודשים, אלא בשנים.

 

עצירה בדיאטות

 

היכולת הכי חשובה שצריכים בירידה במשקל היא להבחין בין עצירה בדיאטות שדורשת שינוי בתזונה, באימונים או בכל דבר אחר, לבין עצירה טבעית בדיאטות שדורשת אך ורק סבלנות ומשמעת עצמית גבוהה. אינספור נשים וגברים, מתקרבים לשלב מעולה ופורץ דרך בדיאטה שלהם רק כדי להרים ידיים ולוותר כי שבועיים שלמים הם לא רואים התקדמות ושינוי. הויתור העצמי שלהם נובע מ2 הנחות יסוד שגויות עיקריות:

1. דיאטה מוצלחת היא לינארית וצריכה להיות עקבית ורצופה לאורך כל יום וכל שבוע.

2. ההתקדמות והשינוי שלהם מתבססים על חוש הראיה שלהם ו/או על המספר שכתוב על המשקל.

במילים אחרות, הם מחפשים תוצאות מיידיות ומהירות כדי לדעת בוודאות ב100% שמה שהם עושים יצליח להם.

 

אם אתם חדשים לבלוג הזה, אני מזמין אתכם לעשות דבר אחד עיקרי: להתנקות מכל מה שקראתם באינטרנט עד עכשיו ולהבין ש99% ממה שכתוב נועד למשוך קהל ולהביא פרסום ולא באמת לעזור לכם. אז בוקר טוב. כי אותו הדבר נכון לגבי החדשות ולגבי הטלוויזיה ולגבי העיתונים.

מה שמפורסם זה מה שמוכר ומושך את העין. לא האמת. לכן, אם אתם רוצים להמשיך ללכת סחור סחור ולמצוא את עצמכם בעוד 5 שנים באותו המקום עם אותן שאלות, זו בחירה שלכם. אבל, אם אתם רוצים אשכרה את האמת שתעזור לכם ושכבר עזרה לעשרות אלפים לפניכם, תמשיכו לקרוא. התוצאות שתקבלו ע"י השתמשות באמת יהיו פי 15 יותר מהירות מכל מידע מעורפל ושגוי שמפוזר באינטנרט.

ואם אי פעם אתם רואים אותי משתמש במושגים כמו "דיאטה מהירה" זה כי הרעיונות שאני מציע הם הרבה יותר מועילים ואפקטיביים מכל מידע אחר שמנסים למכור לאנשים שרוצים תוצאות תוך שבוע.

 

דיאטות שנכשלות 120% מהזמן

 

רוצים לדעת האם מה שאתם עושים עכשיו יצליח לכם או לא ב100% בלי שום ספק? מה אם הייתי עכשיו נותן לכם את התשובה האבסולוטית שתגלה לכם באופן חד משמעי האם אתם בדרך להצליח להשיג את הגוף שלכם ולהיראות טוב באמת או בדרך לייאוש ותסכול? נשמע מעניין לא? אז לפני התשובה, בואו נדמיין משהו ביחד.

דמיינו שמחר חקלאי יוצא לאדמה שלו ומתחיל לשתול, לזרוע, להזיע, להשקיע, לטפל, לסדר ולתת את כל כולו כדי לקבל חזרה מהאדמה פירות טעימים ואיכותיים.

יום למחרת, הוא יוצא מהבית, מסתכל על האדמה והוא פשוט בהלם! שום דבר. כלום. אפילו לא חצי פרי. אפילו לא עלה או גבעול. ועוד אחרי שהוא השקיע כל כך הרבה מעצמו??? החקלאי מחליט להפסיק לטפל, להפסיק להשקיע ולהפסיק לתת מעצמו כי הוא לא ראה תוצאות מיידיות.

במשפט אחד ופשוט: הדיאטה שלכם תיכשל בוודאות אם המטרה שאליה אתם רוצים להגיע תלויה בתוצאות מהירות ונראות לעין על בסיס יומי וקבוע. זה לא עניינכם מתי התוצאות יגיעו.

בחירה בדיאטה נכונה

 

הדבר הראשון שצריך להפנים ולחרוט על המצח שלכם הוא שדיאטות הן לא לינאריות וההתקדמות היא לעולם לא בקו ישר. הדבר השני שצריך להקפיד עליו הוא לא למדוד את ההתקדמות שלכם לפי כלים שגויים שיהרסו לכם את המוטיבציה כי זה בעצם כמו לירות לעצמכם ברגליים.

עכשיו כשאתם יודעים שבכל דיאטה יהיו עליות וירידות, הצעד הבא הוא לבחור בדיאטה שאשכרה עובדת לאורך זמן ושתאפשר לכם לחיות איתה בנוחות גם לאחר שהשגתם את המטרה שלכם. רוב הדיאטות שמפוזרות באינטרנט, מנסים לעשות 2 דברים: לתת פתרון מהיר ומיידי (אין דבר כזה) ולתת יותר מדי פוקוס על התזונה ועל האימונים מאשר על הבן אדם עצמו שעושה את הדיאטה.

זה כמו למכור מכונית פרארי לבן אדם שלא יודע לנהוג. קודם כל צריך לתת לבן אדם את הכלים האמיתיים להצלחה בנהיגה, ואחר כך לדבר איתו על איך עושים פניות חדות במהירות של 150 קמ"ש.

ברוב המקרים, כשאנשים טוענים שהדיאטה שלהם לא עובדת, זו בסה"כ נובע מהעובדה שהם מדדו את ההתקדמות שלהם בצורה שגויה ולא נכונה והגיעו עם ציפיות לתוצאות מהירות ומיידיות. נכון, יש מקרים רבים שהדיאטה עצמה לא טובה או לא מספיק חזקה, וכשזה קורה, עדיף להתייעץ עם איש מקצוע.

 

למצוא את הבוס שבפנים,

חיים כהן.

 


תגובות

 1. דור אומר/ת: 07/23/2015 בשעה 13:42

  כל מילה בסלע!!! סוף סוף מישהו בתחום הזה חושף את האמת….

 2. maya אומר/ת: 07/23/2015 בשעה 19:03

  מאמר מעולה

 3. … [Trackback]

  […] Find More on that Topic: findthebosswithin.co.il/read-this-if-you-are-stuck-on-your-diet/ […]

 4. … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: findthebosswithin.co.il/read-this-if-you-are-stuck-on-your-diet/ […]

 5. … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: findthebosswithin.co.il/read-this-if-you-are-stuck-on-your-diet/ […]

 6. … [Trackback]

  […] Read More to that Topic: findthebosswithin.co.il/read-this-if-you-are-stuck-on-your-diet/ […]

 7. … [Trackback]

  […] Here you can find 90885 more Info on that Topic: findthebosswithin.co.il/read-this-if-you-are-stuck-on-your-diet/ […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *