תגדל זוג בי***


מוטיבציה

למרות שבתקופת הילדות שלנו, צפינו בהרבה סרטים עם מסר של "אושר ועושר עד עצם היום הזה", המציאות היא אחרת כשאתה יוצא לעולם (הג'ונגל) וצריך להילחם כדי לשרוד.

חוזק מנטלי ופיזי זה כלי שאתה חייב בארגז הכלים שלך, כדי לאסוף את כל הפירות היפים של החיים, בזמן שאחרים נמצאים עם הברכיים על הרצפה ואוספים את הפירורים ואת השאריות.

צפה בסרטון הבא ותכין את הידיים שלך כדי שיתפסו את האסימון שייפול לך. צפייה מהנה.

 

נ.ב.

 

אתה עדיין עושה תרגילי בטן באימונים שלך? אותם תרגילים שנח לך ומוכר לך לעשות, אבל בפנים אתה יודע שאתה לא מרוצה מהתוצאות שלך. אז תפסיק את הייאוש שלך ותגלה כאן, מה מאות צופים שלי כבר גילו על תרגילי הבטן המיוחדים שנמצאים כאן.

 

נ.ב.

יש רגעים בחיים שאתה רוצה לוותר.

רגעים שבה הקול הפנימי שלך פשוט הורס לך הכל, אומר לך "אתה לא שווה כלום", "אל דבר איתה, היא תצחק עליך", "תישאר במיטה עוד 5 דקות"… בתכלס, אני קורא לקול הזה "הכבשה הקטנה".

היא אחראית לכך שאתה תקוע בחיים, שאתה לא מצליח להתמיד במטרות שלך ולזה שאתה לא מצליח להתאושש מהפרידה, הגירושין, הפיטורין או כל דבר אחר שקרה לך בחיים שמשאיר אותך במקום.

זה לא חייב להיות ככה. כנס לכאן ותקרא על הספר החדש שלי, שכולל טכניקות חדשות, לא שגרתיות בכלל, שכתוב בשפה מאוד מאוד תכלסית, שיוציא אותך מהניוטרל ויעיף אותך בגז קדימה למטרות שלך. תלחץ כאן.כדי לקבל גישה לספר.

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *