"איזה עוד מאמן כושר רוצה להגיד ביי ביי למשמרות המשעממות שלו, להנות מקהל עצום של לקוחות שרוצה להתאמן דווקא איתו ספציפית, והחלק הכי טוב? לעולם לא להתחלק בכסף שלו עם אף מכון כושר?"

אם אתה מאמן כושר עייף שרוצה להפסיק לעבוד במשמרות, ולעבור רק לאימונים אישיים, בלי להתחלק בכסף שלך עם אף אחד, מה שאתה הולך לקרוא למטה עכשיו, עלול להיות הדבר הכי חשוב שקראת בשנה האחרונה:

מאמן כושר יקר,

אם הכותרת סקרנה אותך, אני יכול להניח 3 דברים חשובים לגביך:

1. לרדוף אחרי מתאמנים שיחזירו את המשקולות שלהם למקום, זה לא בדיוק מה שחלמת עליו

2. כל המידע שלמדת בקורס, לא ממש הכין אותך לאיך באמת משיגים מתאמנים באופן קבוע ורציף שיישארו איתך לאורך זמן

3. לא כיף גם להרוויח שכר מינימום וגם להתחלק עם החדר כושר בכסף של האימונים האישיים

חשבתי שאם אני יוציא תעודה של מאמן כושר, זה יספיק בשביל שמתאמנים יתחילו להתאמן אצלי

בתכלס, זה רחוק מלהיות אשמתך.

למרות שהשקעת כמה אלפי שקלים, אולי מהכסף שלך ואולי מהפיקדון של הצבא, לא לימדו אותך את התכלס. את מה שבאמת עובד כדי להיות מגנט של מתאמנים שרוצים להתאמן דווקא אצלך.

זה לא מפתיע בכלל. כשאתה חושב על זה, מה אתה זוכר מהשיעורים בתנ"ך או בהיסטוריה מהבית ספר.

מוסדות לימוד כמו וינגייט והאוניברסיטה, אולי יודעים ללמד אותך על עקרונות אימונים ותזונה, אבל לא באמת נותנים לך את הכלים האמיתיים שיעזרו לך להשיג קהל עצום של לקוחות.

הכלי הכי חשוב שאתה חייב בתיק שלך, הוא לא גומיה או TRX, הוא היכולת למשוך אליך מתאמנים שאשכרה רודפים אחריך ומתחננים להתאמן אצלך.

אחרת, כל הידע שיש לך, לא שווה לכלום, אם אין לך למי להעביר את הידע שלך, לא ככה?

האם יש לי עתיד בתור מאמן כושר, אם אני ביישן ואני לא יודע איך לשווק את עצמי?

אם אתה מרגיש מאוים כי אתה לא מאמן שצועק עם אישיות בולטת שאפשר לשמוע אותה קילומטרים מהחדר כושר, אני כאן כדי ליידע אותך, ש99.9% מאותם מאמני כושר "קולניים", הם אך ורק כאלו ולא יותר מזה – עושים הרבה רעש, אבל בתכלס לא עושים כלום.

לא עושים כלום מבחינת השירות שהם נותנים ללקוח ולא עושים כלום מבחינת ההכנסה החודשית שלהם.

הטעות הכי נוראית שאתה יכול לעשות בתור מאמן, היא להיות כמו כולם. זהו צעד אחד לפני פשיטת רגל.

יש אחד כמוך. ואתה רוצה להישאר אתה. כי אם אתה כמו כולם, אין שום סיבה שייבחרו בך, כי אתה הרי גם ככה "סתם עוד אחד".

ואיך אפשר להסתדר עם שכר כזה נמוך?

בכנות, אם אתה מתכנן להיות ממוצע ולהיות "רק עוד אחד", זה די קשה להתקיים עם שכר כזה נמוך.

אבל כשאתה מכוון גבוה, עם שאיפה ורצון ליצור קהל לקוחות גדול משלך, שמתחדש באופן אוטומטי לחלוטין, אתה בכלל לא פותח את התלוש משכורת.

יותר מזה, כשיש לך כמות מתאמנים ענקית שממלאת לך את ראשון עד חמישי באופן קבוע, אתה לא צריך לעבוד יותר במשמרות.

בכלל, היתרון הכי גדול שמאמני כושר חווים אחרי פגישות ייעוץ איתי, זה שהביקוש שלהם עולה על ההיצע. מתאמנים מחכים שבועות וחודשים להתאמן אצלם, כי הלו"ז שלהם פשוט מלא במתאמנים שלא מפסיקים להמליץ עליהם שוב ושוב.

אז מה עושים כדי להיות מגנט של מתאמנים שיאפשר לי לעזוב את המשמרות המשעממות בחדר כושר?

טוב ששאלת.

היום ב2015, הנתונים מאוד עצובים, אבל 95% מהמאמנים האישיים לא שורדים יותר מ5 שנים בתחום, ונאלצים לעבור תחום בסופו של דבר.

הטעות הכי גדולה שהם עשו, היא להתנהג כמו כולם. כשאתה מאמן כושר ואתה מתנהג כמו כולם, אתה עושה את אותן טעויות טיפשיות, שרק מחבלות לך בכל סיכוי להיות מאמן אישי עם סטטוס גבוה, כמו:

1. להוציא כרטיסי ביקור

2. לקנות TRX כי זה פופולרי

3. להציע חבילות אימונים עם הנחות

4. לפתוח דף בפייסבוק עם תמונות של מתאמנים שלך

5. לפרסם את המספר שלך באינטרנט ולהציע אימון מתנה בחינם

 

הרשימה לא נגמרת, פשוט חבל לי לבזבז לך את הזמן. יכול להיות שכמה מהדברים למעלה, נראים לך הגיוניים, אבל הם רחוקים מלהיות אפקטיביים כדי ליצור לעצמך קהל של לקוחות שרוצה להתאמן דווקא אצלך.

התקופה שבה אתה מחכה להודעה מהבן אדם, כדי לראות אם הוא ייבחר שכן להתאמן אצלך בסוף, יכולה להיגמר לעד!

אתה בטוח מכיר את זה, שאתה מחכה להודעה ממתאמן או מתאמנת שעזרת להם מוקדם יותר בצהריים, אבל הסמס לא מגיע.

או שאתה מרגיש טוב לגבי מישהי שדיברת איתה בחדר כושר, ששאלה אותך לגבי אימונים אישיים, רק כדי להבין בסוף שהיא לא הייתה רצינית.

התקופה שבה אתה יושב בבית עם הפלאפון, מחכה לראות אם אתה הולך להשיג מתאמן נוסף, יכולה להתחלף, בתקופה שבה הטלפון שלך מוצף באופן קבוע, במתאמנים ששואלים אותך "מתי אפשר להתחיל?"

מי אתה ואיך אתה יכול לעזור לי ליצור לעצמי קהל של מתאמנים שרוצים להתאמן דווקא אצלי?

אני חיים כהן, מנהל האתר וערוץ היוטיוב הכי מצליחים ברשת – "למצוא את הבוס שבפנים". ביום יום אני מאמן כושר אישי ומנטור עסקי למדריכי כושר בתחילת דרכם ולמאמני כושר שמחפשים לצאת מהמשמרות המשעממות שלהם ולהיות עצמאיים עם קהל גדול מאוד של מתאמנים והכנסה של עשרות אלפי שקלים בחודש.

לצערי הרב, אני פוגש בכל שבוע מדריכי כושר ומאמנים אישיים, שמלאים במיתוסים ענקיים לגבי התחום שלהם, אשר מפריעים להם להתקדם קדימה לעתיד מספק, גם מבחינה כספית וגם מבחינה אישית.

כל עוד אותם מאמנים מחזיקים באמונות מגבילות ובמיתוסים לגבי עצמם ולגבי התחום שלהם, הם לעולם לא יוכלו להוכיח לחברים שלהם, למשפחה שלהם ולכל הסביבה שלהם, שהם עשו את זה, הם הצליחו, למרות כל הביקורות השליליות והסטיגמות שיש על מאמני כושר.

אם אתה מאמן כושר שבאמת מחפש לברוח מהמשמרות המשעממות שלו בחדר כושר ולהגיד ביי ביי לכל המתאמנים המעצבנים שלא מחזירים את המשקולות שלהם למקום...

אם אתה מאמן כושר שמחפש לצאת מהמשמרות שלו, להפסיק לרדוף אחרי מתאמנים להחזיר את המשקולות שלהם למקום ולעולם לא להתחלק עם הכסף של האימונים, יש לך 2 אופציות:

1. להוריד בחינם את הספר שלי למטה "7 סיבות מגוכחות שבגללן המתאמנים האישיים שלך עוזבים אותך" – הספר נכתב עבור מאמני כושר שיש להם כמות מסוימת של מתאמנים.

2. תלחץ על הכפתור הכתום למטה או על הלינק כאן, ותמלא את הפרטים שלך, בכדי לקבוע פגישת ייעוץ ראשונה איתי שכבר בה, אמצא את הסיבה הכי משמעותית, שבגללה אתה ספציפית תקוע במשמרות ותמשיך להיות תקוע כל עוד לא תשנה אותה.

בנוסף, אוציא אותך מהפגישה עם 5 מטלות שבעזרתן, תוך 60 יום, תוכל להכפיל את כמות המתאמנים שלך ואפילו לשלש אותה.

 

אז תלחץ על הכפתור הכתום למטה ותמלא את הטופס בכדי לקבוע פגישת ייעוץ בשבילך.