ליווי עסקי ואישי בהדרכת חיים כהן סבן

לפני שהגעתי לחיים, היה לי חלום. להיות סטנדאפיסט. חלום שדחיתי מאז שאני זוכר את עצמי. כשקראתי באתר של חיים "התוצאות הן מהירות" לא האמנתי שתוך 3 שבועות לאחר הפגישה אני כבר יופיע ב8 מקומות שונים בתור סטנדאפיסט ואפגש עם 4 סלבריטאים בקלות ובלי שום בעיה" - דור, פתח תקווה

"הלקוחות שלי משלמים לי יותר, ואני עובד פחות. יותר מזה, אני גם יודע לנהל את הזמן שלי ככה שגם יש לי יותר פנאי לאישה ולילד וגם אני יותר רגוע ביום יום. הליווי עם חיים הוא שונה לחלוטין משאר היועצים שלקחתי עד עכשיו גם כי האסטרטגיות שלו הם מאוד 'דומיננטיות' כמו שהוא אומר וגם כי אני ממש מרגיש הרבה יותר פוקוס, מוטיבציה וכח ליישם את מה שבדרך כלל הייתי דוחה בעסק שלי. הליווי עם חיים זו אחת ההחלטות הטובות ביותר שעשיתי בשביל העסק שלי.

דומיננטי או מקדונלד'ס, תבחר!

אם אתה לא בולט, דומיננטי ושונה... בתור בן אדם ובתור בעל עסק, אתה מהר מאוד תמצא את עצמך שואל לקוחות במקדונלד'ס אם הם רוצים להוסיף שקל תשעים בשביל לקבל צ'יפס גדול יותר...

בשנים האחרונות, חיים מלווה בעלי עסק קטנים, עצמאיים ושכירים יד ביד וחושף בפניהם אסטרטגיות שיווקיות, טכניקות מכירה מתקדמות ונוסחאות לשליטה דומיננטית מול המתחרים.

עד עכשיו חיים ליווה והדריך יזמים, בעלי חברות, סטנדאפיסטים, סופרים, קואצ'רים, מאמני כושר, מדריכות פילאטיס, עצמאיים, שכירים, חיילים לאחר שחרור, יועצי שיווק, מרצים, יועצים עסקיים ועוד.

במידה ותצטרף לקהילת הלקוחות של חיים כהן, תדע שחיים לא 'למד' את הדברים האלו בכיתה כלשהי בארץ ולא 'עשה' קורס או תואר בנושא. הכל מבוסס על העסקים שלו ועל תוצאות שהוא השיג ללקוחות שלו.

שים לב! עקב לו"ז צפוף ופניות רבות, וודא שאתה עובד בקריטריונים הבאים לפני שאתה מגיש בקשה לליווי עסקי או פגישת ייעוץ אחד על אחד עם חיים כהן. תודה.

 

3 קריטריונים חובה:

1. יש לך רעיון עסקי / מטרה עסקית שאתה מעוניין לפתח / לקבל ייעוץ והכוונה להמשך הדרך. הרעיון לא חייב להיות מושלם ואפשרי שהרעיון יהיה עדיין בראש שלך, אבל כן יש לך שאיפה לקבל בהירות ויותר פוקוס חד איך לפעול מעכשיו והלאה עם אותו רעיון.

2. אתה החלטי. אתה רוצה להתקדם מהר. אתה רוצה תוצאות עכשיו.

3. שים/י לב! ליווי לבעלי עסקים / חברות למטרת הגדלת הכנסות, שיווק העסק והגדלת מאגר לקוחות מתחיל ב₪45,982-₪95,982

3. אתה מוכן לבוא עם ראש פתוח, מוכנות ליישם ואתה לוקח את עצמך ואת העתיד הכלכלי שלך ברצינות רבה. כי התוצאות שהלקוחות של חיים מקבלים כבר חודש לאחר הפגישה הראשונה שלהם איתו, הן פנומנאליות.

לחץ כאן כדי לבקש פגישה עם חיים כהן סבן