5 הרגלים של גבר אלפא – גרסת מועדונים – חלק 1


מוטיבציה

 

אם אתה בדרך כלל יוצא בסופ"ש עם חברים או אפילו לבד, ואתה מרגיש שמשהו חסר ביציאות שלך שירגש אותך, אז אני עומד לגלות לך 5 עצות מדהימות שיהפכו את היציאה הבאה שלך לפי 2 יותר כיפית, מהנה ומספקת.

1# – צא למקומות שאתה *באמת* נהנה בהם ולא למקומות שכולם יוצאים אליהם / שאתה אמור להנות בהם. אל תצא למקומות שגורמים לך להרגיש כמו אפס בכניסה בזמן שאתה מתייבש שעתיים בחוץ ומתחנן להיכנס פנימה ואל תצא למקומות שלא עושים לך את זה (מבחינת סוג אנשים / מוסיקה / אווירה). אל תנסה להכריח את עצמך להנות ממשהו שאתה לא נהנה רק בגלל שאחרים נהנים (או מעמידים פנים שהם נהנים)

2# – תיראה הכי טוב שלך, תשים את הלוק הכי סקסי שלך ותרגיש הכי טוב שלך. כשאתה יודע שאתה נראה טוב וכשאתה מרגיש שאתה נראה טוב, הלילה שלך ייראה הרבה יותר טוב. זה עצוב, אבל לרוב הגברים אין סטייל. לא רק שאין להם סטייל אישי משל עצמם, אלא אין להם בכלל סטייל וחוש אופנה מינימלי. גברים נועלים נעלי ספורט עם מכנס אלגנט זה מראה עצוב לראות. הסטייל שלך מאוד חשוב בלילה, במיוחד אם אתה רווק וחשוב לך להכיר נשים. אם אתה בספק אם יש לך סטייל טוב, אז אין לך סטייל טוב. תיעזר בסטייליסטית, חבר שמבין באופנה או מישהו מקצועי בתחום. (זו לא בושה – אנשים מצליחים מכירים את החולשות שלהם ולא מנסים לפתור הכל בעצמם, אלא נעזרים באחרים בלי בושה)

3# – זהו התפקיד שלך ושלך בלבד להכניס את עצמך למצב רוח הטוב ביותר שאתה יכול. יהיו לילות שלא משנה מה, אתה לא תהיה במצב רוח והדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה לחזור הביתה וללכת לישון. אבל בשאר הזמן (רוב הזמן) זהו התפקיד שלך גם לגלות מה מכניס אותך למצב רוח טוב וגבוה וזהו התפקיד שלך לגרום לזה לקרות. לא לחכות לחברים שלך שיובילו, לא לחכות שהמצב רוח יופיע ולא לחכות להגיע למועדון / בר / מקום היציאה כדי להיכנס למצב רוח. הדבר החשוב ביותר שיגרום ליציאה שלך להיות מדהימה, היא ההכנה לפני היציאה. ליצור לעצמך מומנטום של מצב רוח גבוה וטוב מהתחלה ועד הסוף (הסוף זה הרגע שבו אתה הולך לישון). אז מה עושה לך מצב רוח טוב? מוסיקה מזרחית? חולצה חדשה שעושה אותך סקסי? אימון חזק שעה לפני היציאה? אמבטיה? לראות סרטון ביוטיוב? 2 שוטים של וודקה? 50 שכיבות שמיכה?

מה שזה לא יהיה, אם זה מרים לך את המצב רוח (וזה לא מסוכן מדי / או ממכר), תעשה את זה כדי להיכנס למצב רוח טוב. גם אם זה משהו מגוחך כמו להציע נישואין ברחוב ל2 בחורות רגע לפני שאתה נכנס למועדון. הנקודה היא לא לקחת ממני דוגמאות, הנקודה היא לזהות את הדברים שכבר מרימים לך את המצב רוח ואז לעשות אותם כל פעם מחדש.

4# – יותר חשוב ממצב רוח טוב, זה המומנטום ש*אתה* יוצר לעצמך בתחילת היציאה. שים לב שהפוקוס שוב על *אתה*. אם קראת את הספר 'הסוד שאסור לך לגלות' (https://bit.ly/2Ew8VWq) אתה כנראה יודע את האמת שהחברים שלך לא יודעים ולעולם לא יידעו. אם אתה פחות כריזמטי ומוביל מהחברים שלך, זה עדיין יהיה התפקיד שלך ליצור לעצמך מומנטום גם אם זה בא על חשבון החברים שלך. ואני אסביר יותר על 'אשליית החברים' בסעיף 5. המומנטום שאתה תיצור בתחילת הערב, יותר חשוב מכל דבר אחר שתעשה. יציאה יכול להיות 2-5 שעות (לפעמים יותר ולפעמים פחות) – ואם תבין את מה שאני כותב כאן עכשיו, אתה תבין שהמומנטום שלך חייב להישאר גבוה וחיובי מהתחלה ועד הסוף. והדרך הכי מהירה לשמור על מומנטום חיובי וגבוה היא לזהות 2 דברים.

הדבר הראשון זה תנועה. כל הזמן, כל הערב, כל היציאה להיות בתנועה ובתזוזה. לרקוד, לדבר עם הגבר שלידך, לחבק חבר, לשאול שאלה את הברמנית, להציע לבחורה לידך לרקוד, לתת חיבוק למישהו שאתה לא מכיר, לחייך ובקיצור: לא – להפסיק – לזוז!

הדבר השני זה לזהות את האויבים שיהרסו לך את המומנטום. זה אומר שיש מספר דברים / פעולות שאתה עושה (באופן מודע או לא מודע) שבתוך שנייה אחת הורסים לך את המומנטום, שואבים לך את כל ההתלהבות שהייתה לך בהתחלה ומורידים לך את המצב רוח. (ככה הורסים יציאה שהייתה יכולה להיות מדהימה – בתוך פחות מ5 שניות).

הפעולות וההרגלים הכי נפוצים שהורסים לעצמך את המומנטום של המצב רוח טוב והיכולת שלך לעשות מה שבא לך בלי לשים מה אחרים חושבים עליך הם:

– הפלאפון שלך (להעמיד פנים שאתה עושה משהו בפלאפון / לדפדף באינסטגרם / לסמס לאנשים שאין לך שום כוונה לדבר איתם עכשיו / וכל דבר אחר שאתה עושה עם הפלאפון שלך). עצם הנגיעה בטלפון מוציאה אותך מהמומנטום כי זו בריחה מהמציאות עצמה למציאות 'מדומה'. במילים אחרות במקום לרקוד, לדבר עם אנשים ולגשת לבחורות שמסקרנות אותך, אתה מוריד לעצמך את הסיכוי שאתה תעשה את זה בגלל שנכנסת למומנטום של בריחה.
– שירותים (ללכת לשירותים כדי להכין את עצמך מנטלית לפני שאתה מתמודד עם כל האנשים שלידך)
– לתפוס שולחן על הבר, לחכות לחבר שיזמין את האלכוהול, לחכות לאלכוהול, להסתכל סביב כמו 'עוד אחד שבודק מה המקום יכול לתת לו במקום מה אתה יכול להביא למקום – אנרגיה, פאן, התלהבות, שמחה – ולעמוד אחד עם השני / לשבת אחד עם השני ולחכות… לחכות למשיח (זהו הדבר הכי נוראי שאפשר לעשות וזה למה אמרתי בסעיף 4# שזהו התפקיד שלך לשמור על המומנטום שלך ועל המצב רוח שלך גם אם זה בא על חשבון החברים שלך. במצב הזה אתה רוצה לתת לחברים שלך להמשיך לשבת ולהעמיד פנים שהם מגניבים, ולעשות את מה שישמור לך על המומנטום)
– 'לא היא ולא הוא' – זהו הרגל מנטלי ש99% מהגברים חולים בו כשהם נכנסים לבר / מועדון. וזהו הדבר הערמומי ביותר שכמעט אף אחד לא שם אליו, אבל זה הדבר הראשון שמשמיד לך את המומנטום בלי שאתה שם לב. "המחשבה המנטלית שאומרת לך עם מי לדבר ועם מי לא לדבר". כל עוד אתה רואה מישהי או מישהו והמח שלך אומר לך 'איתו אני לא מדבר / היא לא תאהב אותי / היא עסוקה / אחר כך / אני קודם כל רוצה לשתות' – אתה בעצם אמרת לתת מודע שלך "יש כאן אנשים שאני לא יכול לדבר איתם" – ומספיק שהסכמת לעצמך 'לא לדבר עם מישהו / מישהי אחת' ועכשיו הצדקת את כל ה50 האחרים שלא תדבר איתם. אתה רוצה להגיע למקום ולהיות מסוגל לדבר עם כולם – כל גבר וכל אישה – על ההתחלה כדי שכאשר תראה את הבחורה שאתה באמת רוצה לדבר איתה יהיה לך מומנטום של 'קל לי לדבר כאן עם אנשים'.

והנה מספר פעולות והרגלים שיעזרו לך לשמור על מומנטום ועל מצב רוח חיובי וגבוה:

– איך שאתה נכנס למקום, ישר דבר עם 5 אנשים ושאל אותם שאלה כלשהי (איך קוראים למקום? אני נראה סקסי? איפה השירותים? אפשר חיבוק?)
– שים חיוך על הפנים שלך והבעת פנים של 'אני מרוצה' לאורך כל הערב
– אם אתה עומד / יושב ויש סביבך אנשים, תגיד שלום לכולם / חייך לכולם
– בכניסה כשאתה מחכה / דבר לפחות עם 2 אנשים לפני שאתה נכנס
– שתה אלכוהול אם זה עוזר לך להשתחרר
– תמיד תמיד תמיד תשמור על תזוזה ותנועה
– אל – בשום פנים ואופן – תסתכל סביב כמו תרנגול שבודק את המקום – תתנהג כמו הבעלים של המקום
– גש לפחות ל10 נשים בתוך 10 דקות מהרגע שנכנסת, שאל שאלה אחת ותעבור לבאה (המטרה שלך היא ליצור ממנטום של 'נח לי לדבר גם עם נשים כאן')

יש לי עוד רשימה ארוכה של דברים שירימו לך את המצב רוח,
ואולי אכתוב עליהם בעתיד, אבל זה מספיק כרגע.

5# – אשליית החברים – אני אגיד משהו שלא נעים להודות בו. אם אין לך חברים יחצ"נים, מוכרים, 'שמכירים את הסצינה', עם ביטחון עצמי מאוד גבוה או חברים עם סטטוס חברתי מאוד גבוה, החברים שלך רק יעכבו אותך מלהנות. אם קראת את הספר שלי 'הסוד שאסור לך לגלות' אתה כנראה כבר יודע שחברים שלך מחכים לך שאתה תעזור להם להנות.

חברים שלך מפחדים. חוששים להיראות רע בעיני אחרים, דואגים שהם יחזרו הביתה עם ידיים ריקות היום, פוחדים שהם לא ייהנו היום, רוצים להיראות מגניבים וכאילו הם נהנים, גם אם הם לא באמת נהנים, מחפשים מקום נוחות בבר / מועדון כדי להוריד מעצמם את הסטרס החברתי / החרדה החברתית, יעדיפו להעמיד פנים שהם אוהבים את המוסיקה ואת האווירה רק כד שבחורה אחת שהם מעוניינים בה תסתכל עליהם ותראה שהם נהנים (הם ירקדו לידה גם 30-60 דקות, מחייכים אליה, בלי לעשות כלום)… ויש לי עוד הרבה להגיד עליהם, אבל בגדול, החברים שלך הם בעיקר מכשול בדרך שלך להנות ביציאות שלך או בלהכיר מישהי לצאת איתה.

*אם אתה רשום לקורסים שלי, אתה רואה שאני מאוד 'מנומס' ונחמד כאן בשפה שלי לגבי 'לצאת עם בחורות', ויש לכך סיבה. הרי הסיבה שבגללה אתה יוא היום או מחר היא כדי להכיר בחורות, אבל בגלל שהדף פייסבוק הזה הוא פתוח לציבור ויש כאן אנשים חדשים שלא מכירים אותי, אני מחליט לרשום את הפוסט הזה בצורה יותר כללית ולא ספציפית כזו. כי מועדון זה המקום הכי נוראי להכיר בו בחורות / או להצליח עם נשים, למרות מה שגורואים אחרים יגידו לך. בוא נחזור לחברים שלך.

יש לך 2 אופציות איתם, ואני ניסיתי את 2 האופציות האלו במשך שנים.

אופציה מס' אחת: אני איתכם, אבל אני לא חלק ממכם. זאת אומרת בו זמנית אתה בא איתם ונהנה איתם, אבל בו זמנית יש לך גם תוכנית משלך שמנחה אותך איך להנות ביציאה הזו ומה חשוב לך להשיג מהיציאה הזו. (בחלק הבא אני אדבר על איך לתכנן את היציאה שלך – בלי לתכנן את היציאה שלך, GAME PLAN , אתה תסתפק בעיקר ביציאות ממוצעות ולא מספקות). בנוסף, אתה לא משתתף בשום התנהגות איתם שמורידה את המצב רוח שלך ו/או את המומנטום (ראה את הרשימה שלמעלה).

אופציה מס' שתיים: אתה קורא היום את הסוד שאסור לך לגלות: https://bit.ly/2Ew8VWq, אתה לא מגלה להם אותו, אתה מקבל כח אדיר ועצום של הנהגה והובלה, ואתה מוביל אותם מהתחלה ועד הסוף – במילים אחרות – אתה יוצא איתם בתור המנהיג של החבורה ממש כמו שמדריך קייטנה לוקח איתו למימדיון 20 חניכים בגיל 10 וזו האחריות שלו לשמור עליהם, לדאוג שיהיה להם כיף ואין ספק בכלל שהוא המנהיג האחראי על כל היציאה שלהם.

אני חושב שזה מספיק להיום,
זה לקח לי לא מעט זמן לכתוב לכם את כל זה, ואני לא יודע את כמה אנשים זה באמת יסקרן, אבל בוא נגיד שאם הפוסט הזה יקבל יותר מ50 לייקים, אני אכתוב גם את החלק הבא.

אני לא חושב שיש דבר שייתן לך יותר בוסט, עוצמה וכח בצורה כל כך מיידית, עם אפקט יותר חזק של 6 כוסות וודקה רדבול, מלגלות את הסוד שאסור לך לגלות כאן:https://bit.ly/2Ew8VWq

תהנה,
חיים כהן סבן.

לחץ כאן כדי להזמין מקום באירוע הבא שלנו<==

 

נ.ב. – חדש! מהו הסוד להצלחה מס' 1 שלי שגורם לאלפי אנשים לנסוע שעות אליי עד לתל אביב כדי לגלות אותו – גלה אותו גם אתה כאן

 

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *