רוצים קוביות? תעבדו נכון – חלק 1


קוביות

קוביות, בטן שטוחה וריבועים. החיפוש הכי נפוץ בגוגל כשזה מגיע לכושר. אז, בחור יקר. ממש מולך, נמצאת האמת האחרונה והיחידה שתקרא אי פעם על קוביות.

אם אי פעם תרצה קוביות ובטן שטוחה, אתה יכול לדעת בוודאות מהיום, שהמידע שאתה הולך לקרוא זו הדרך היחידה. אם תנסה לחפש עוד מידע בעתיד ועוד דרכים כדי להרוויח קוביות, זה יקרה בגלל 3 סיבות עיקריות:

1. אתה לא מוכן להשקיע את הזמן והעבודה שאני מציג בכתבה הבאה.

2. אין לך סבלנות ואתה רוצה לקבל תוצאות כבר אתמול. (אתמול בשבילך זה מאוחר אפילו).

3. אתה פוחד להתחיל לנסות ולהשקיע, כי אולי זה לא יעבוד לך, אז עדיף לשבת בבית עם הכרס, להמשיך לחפש מידע ולהסוות את החוסר פעולות שלך עם "אני בדיוק קורא את המאמר ה1001 על קוביות".

 

קוראים חדשים שימו לב!

*מכיוון שאני רואה את הכתבה הזאת מגיעה למאות אלפי גברים ונשים בארץ, בדיוק כמו הסרטון שהעליתי שמראה מהי הדרך הנכונה, האמיתית והיחידה להפעיל את שרירי הבטן ולהשיג קוביות, אני מניח שיש סיכוי שעדיין לא יצא לך לבקר באתר שלי כאן. אז תתחיל מלהבין את הפילוסופיה של האתר "למצוא את הבוס שבפנים", כדי להפנים מה הם ה3 יסודות חובה להצלחה

במילים אחרות, כאן לא תמצא קיצורי דרך או "עוד תרגיל / טיפ" – טיפים וקיצורי דרך זה לאנשים ממוצעים שאוהבים לדבר, להתלונן ולהישאר תקועים במקום, כל החיים שלהם. דברים טובים ושווי ערך מגיעים רק למעטים שמוכנים לתת מעצמם ולהשקיע. לא מאמין? קפוץ לים ותספור לי כמה גברים עם קוביות אתה רואה? ממממ….. בדיוק. אותו הדבר לגבי כסף, קריירה וזוגיות – קיצורי דרך הומצאו ע"י לוזרים שמחפשים לקבל הרבה ולתת כלום.

קוביות לא מקבלים או משיגים אלא מרוויחים אותן. לפני שנתחיל, 3 עובדות חשובות לפני שתשמעו את האמת:

 

1. 99% מהאנשים על כדור הארץ לעולם לא ישיגו קוביות

עובדה. במיוחד הורים עם ילדים או אנשים מאוד עסוקים – הם יכולים לשכוח מקוביות ומבטן שטוחה. נכון, כולנו ראינו את האמהות שעושות את הבלתי אפשרי והגיעו לקוביות לאחר 3 לידות. יופי, יש יוצא דופן לכל דבר בחיים, ומהעובדות בשטח, רוב ההורים יכולים לשכוח מקוביות. משכנתא, ילדים, חובות, עבודה, זוגיות, עייפות ועוד 1001 דברים מעסיקים את ההורה הממוצע לפני שהוא בכלל חושב על מה הוא אוכל, כמה הוא אוכל ומתי בפעם האחרונה הוא עשה פעילות גופנית.

ככל שאתה יותר צעיר, עם יותר זמן, בלי דאגות – הסיכוי שלך להגיע לקוביות עולה פי 1000. רק העובדה שאין לך מחויבויות ושיש לך זמן פנוי, מעלה את הסיכוי שלך ברמות אסטרונומיות. פוקוס זה הכלי הכי חזק שלך להשגת כל מטרה בחיים. כשיש יותר מדי הסחות דעת, לא משיגים כלום. המתאמנים והמתאמנות הכי מוצלחים שלי הם אלה שיש להם הרבה זמן פנוי ומינימום מחויבויות.

אנשים עסוקים מאוד / הורים עם ילדים יכולים להמשיך לנסות לתת מעצמם 5% השקעה, אבל גם 5000 שנה עם 5% השקעה לא יניבו תוצאות אלא רק תסכול וייאוש. 99% מהם יהיו חייבים פה ושם לשתות או לאכול משהו על הדרך שיהרוס להם או לדלג פה ושם על אימונים כי הם עייפים וככה מתחיל לו גלגל של כישלונות קטנים עד שהם מרימים ידיים שוב… אבל במח שלהם "הם ניסו הכל ושום דבר לא עובד להם".

לאנשים עסוקים מאוד / הורים עם ילדים יש אלטרנטיבה אחרת שאיתה הם יכולים להגיע למצב מספק בבטן שלהם ועדיין להמשיך לחיות אורח חיים מטורף. אני אעלה על זה כתבה בעתיד. אם שכחתי, תזכיר לי.

 

2. קוביות זה פריבילגיה.

אתה לא רואה פרארי כל יום. אתה לא רואה דוגמנית על כל יום. אתה לא רואה גברים עם קוביות כל יום. קוביות זה פריבילגיה. שוב, אנחנו לא מדברים על אלה שיכולים לשבת ולגרבץ כל היום ועדיין להיות עם קוביות כי אלוהים היה נחמד אליהם – דרך אגב אותם אנשים בעוד 5-10 שנים יהיו עם כרס ב99% מהמקרים – ואנחנו לא מדברים על אלה ששוקלים 30 ק"ג, ונראים כמו דחליל.

קוביות זה פריבילגיה. וזה אומר שרק מי שמוכן לתת מעצמו ולהשקיע, ירוויח קוביות. הקוביות לא ייפלו עליך מהשמיים.

הדבר הכי חשוב שאתה רוצה להבין לפני שאתה ממשיך לקרוא זה שקוביות זה פריבילגיה. פרארי לא מגיעה למי שעובד בשוק הכרמל או למי שממלצר ולכן קוביות לא יגיעו למי שעושה רק כפיפות בטן 15 דקות כל יום. במילים אחרות, כשאתה מבין שקוביות מגיעות למי שמרוויח את זה ביושר, אתה מבין שהיום אין לך קוביות כי לא הרווחת אותם עדיין.

 

3. טריקים וקיצורי דרך לא עובדים

לפני שאתה צובע את הידיות של השירותים, תוודא שיש מתחת לרגליים שלך רצפה. אני לא מגזים, והכתבה הזאת נכתבת 80% בגלל זה, בחודש אחד אני מקבל מאות אימיילים, לפחות 300 מהם על קוביות וריבועים – איזה תרגיל הם צריכים לעשות כדי להשיג קוביות, למה הם לא משיגים קוביות, הם אהבו את תוכנית האימונים לשרירי הבטן שהעליתי ליוטיוב, והם רואים שיפור אבל עדיין לא מסופקים, איזה אירובי לעשות בשביל קוביות…. קוביות, קוביות וקוביות.

הפוקוס שלהם הוא על איזה שטיק או טריק הם יכולים להוסיף עכשיו כדי להשיג קוביות, כשהם מתעלמים או שהם לא מודעים לעובדה שאין להם את הדברים הבסיסיים והכי חשובים כדי להרוויח קוביות.

אני בטוח שסקרנתי אותך, וזה שקראת עד לכאן זה כבר צעד ראשוני בשבילך לקראת גוף עם קוביות. חכה לחלק ה2, אתה תהיה בשוק כי אני הולך לנפץ לך שם מיתוס שיגרום לך לרוץ לאמא ולתת לה חיבוק.

חלק 2 – מה זה בכלל קוביות?

 

 

נ.ב.

 

אחת הדרכים המהירות ביותר להפוך את הבטן שלך לשטוחה וחזקה כמו פלדה, היא לבחור בתרגילי בטן נכונים. הטעות הכי נפוצה שכמעט 95% מהמתאמנים מבצעים באימונים שלהם, היא בחירה בתרגילי בטן לא אפקטיביים ושלא מפתחים מסת שריר בבטן. קרא עוד כאן כדי להבין אילו תרגילי בטן אתה כן צריך לעשות באימונים שלך.


תגובות

  1. אפי אומר/ת: 08/21/2017 בשעה 18:00

    מילים כמו חול ואין מה לאכול..בזבזתי 2 דקות מחיי היקרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *