איך לאכול הרבה כשאתה שחיף – 5 קיצורי דרך


גוף אסתטי וחטוב

 

בתור שחיף לשעבר – או כמו שהיו קוראים לי כל הילדות "רבע עוף" –

אני מודע היטב למשימה הקשה והמאתגרת – לעלות במשקל.

 

אני זוכר איך הרגשתי כל יום כשאכלתי המון, אפילו יותר מכל מי שהכרתי בזמנו, ולמרות זאת, עדיין נשארתי רזה ועדיין כינו אותי "רעב עוף". עם הזמן, אחרי הרבה ניסוי וטעייה, הצלחתי להבין כמה דברים מאוד חשובים שעזרו לי לגדול ולעלות במשקל בצורה משמעותית ועל הדרך גם נפרדתי מכמה מיתוסים ואשליות שרק עמדו בדרכי.

היום, אני רוצה לשתף אתכם, בין אם אתם שחיפים ובין אם סתם קשה לכם לאכול ולעלות במשקל, ב5 קיצורי דרך פשוטים שעזרו לי ולכל המתאמנים שלי לשבור את הייאוש והתסכול של "לא משנה כמה אני אוכל, אני פשוט לא עולה במשקל" ו"אין לי תיאבון אף פעם" ולחסל אחת ולתמיד תירוצים כמו "זה הכל בגלל הגנטיקה שלי".

 

אני מבטיח לכם, שאם תיישמו את חמשת קיצורי הדרך הבאים, למשך 30 יום בלי הפסקה, אתם תראו שינוי שיגרום לכם לנסוע עד לתל אביב רק כדי לחבק אותי ולעשות איתי סלפי. סתם, בלי חיבוקים. בתמורה, אם הקיצורי דרך האלו באמת עזרו לכם, ובאמת הקשבתם ופעלתם לפי מה שכתוב כאן למטה, אני מאתגר אתכם לחזור לכתבה הזאת, ולכתוב תגובה למטה ולספר על הניסיון שלכם. בואו נתחיל:

 

תכנון מראש = הצלחה

 

בחיים, דברים מעורפלים, נשארים מעורפלים. אם אתם רוצים לעלות במשקל, במיוחד בהתחלה ובטח אם קשה לכם לעלות במשקל, אתם צריכים לדעת כל יום מה אתם הולכים לאכול. אין פה מקום ל"אבל, אני הולך מהבית ספר ישר לעבודה" או "אני לא יודע איך לבשל ואני תלוי באמא שלי". אתם לא יכולים לקום כל בוקר בגישה של "אני פשוט יאכל כשאני אהיה רעב" – זה לא יניב לכם תוצאות.

 

אלפאבודי

 

הצעד הראשון שלכם הוא לקחת דף ועט, ולרשום מה אתם הולכים לאכול כל יום ב30 יום הקרובים, לא משנה מה, לדוגמא:

חביתה מ3 ביצים + 4 פרוסות לחם + חצי גביע גבינה

בננה

אורז + חזה עוף

תפוח

סנדוויץ' עם 2 פרוסות גבינה צהובה

חופן שקדים ואגוזים

2 ביצים קשות

 

לאחר שרשמתם מה אתם תאכלו כל יום באופן רצוף למשך 30 יום, בעצם יצרתם לעצמכם את התפריט הבסיסי האישי שלכם. המטרה שלכם, היא להיצמד לתפריט האישי שיצרתם, גם אם הוא לא מושלם, ל30 יום הקרובים בלי יוצא מן הכלל.

כל יום מחדש, תסתכלו על התפריט הבסיסי שלכם, ולאחר כל מאכל / ארוחה שאכלתם, תסמנו וי ליד המאכל / ארוחה ותמשיכו למאכל הבא.

ברגע שאתם מעורפלים לגבי מה תאכלו היום, אתם גם תשכחו לאכול וגם ב99.9% מהמקרים תאכלו פחות ממה שהגוף שלכם צריך כדי לעלות במשקל.

 

הגדלת התיאבון בצורה טבעית

 

התירוץ "אין לי תיאבון" הוא תירוץ מאוד חלש. תיאבון זה הרגל לכל דבר ואפשרי לשנות אותו, די מהר אפילו. כשאני התחלתי להתאמן, הייתי צורך 2500 קלוריות ביום כדי לעלות במשקל, כמות קלוריות שגרמה לי להילחם עם עצמי כל יום ולפקפק בשפיות שלי. היום, כדי לעלות במשקל, אני צריך לאכול 5000+ קלוריות. זאת אומרת, שהיום, אם אני צורך 2500 קלוריות ביום, אני יורד במשקל והבטן שלי מקרקרת כל היום.

למזלינו, תיאבון זה דבר שאפשר לשנות. היבט נוסף שישתנה עם הזמן ככל שתתמידו עם התזונה והאימונים שלכם, הוא כמות הקלוריות שהגוף שלכם ידרוש ממכם כדי לעלות במשקל.

הדרך הכי קלה שגיליתי כדי להגדיל את התיאבון ולשפר אותו מאוד מהר, הוא פשוט לקחת את התפריט האישי שיצרתם לכם למעלה, ולהוסיף לו כל שבוע 2 מאכלים קטנים.

 


זה אומר, שכל תחילת שבוע, התפריט האישי שלכם ייגדל בעוד 2 מאכלים. ברגע שהוספתם את 2 המאכלים לתפריט הבסיסי שלכם, הם ייהפכו לחלק קבוע בתפריט שלכם.

המאכלים יכולים להיות מאוד קטנים כמו: בננה, תפוח, חופן שקדים, 2 פרוסות לחם, חצי קופסת טונה, 2 פרוסות גבינה צהובה, ביצה קשה, כוס חלב, שייק אבקת חלבון, 2 כפות חמאת בוטנים וכו'.

תוך חודש, בלי שתשימו לב, התיאבון שלכם ייגדל פלאים, ואתם תראו שדי בקלות הוספתם לתפריט שלכם 8 מאכלים חדשים בלי לחשוב יותר מדי.

מאוד חשוב! אל תנסו למהר את התהליך ולהוסיף כמה שיותר מאכלים, כמה שיותר מהר. זה רק יהרוס לכם וייחבל לכם בתוצאות. התיאבון שלכם ייגדל וישתפר בהדרגה, ולא ביום אחד.

 

לשתות את האוכל

 

דרך מאוד קלה ומהירה לעזור לכם להכניס לגוף שלכם יותר קלוריות, היא לשתות את האוכל שלכם. הלוואי והייתי יודע את זה בהתחלה, הייתי חוסך לעצמי הרבה שעות של בהייה בצלחות עם אוכל מוצק ומחשבה של "בא לי להקיא". כל דבר שהוא נוזלי עם קלוריות, יעזור לכם. כמובן שאני לא מדבר על משקאות מוגזים כמו קולה. אז הנה כמה דוגמאות:

2 כוסות מיץ תפוזים סחוט טרי יחליפו לכם צלחת אחת של אורז.

שייק פירות של חלב, שיבולת שועל, חמאת בוטנים, 2 בננות ותמר אחד יחליף לכם צלחת גדולה של פסטה, סנדוויץ' עם חמאת בוטנים וחופן שקדים.

אני ממליץ להוסיף לתפריט האישי הבסיסי שלכם, שיצרתם למעלה, לפחות משקה אחד נוזלי עם הרבה קלוריות – זה ייקל עליכם המון.

 

אלפאבודי

 

לא לאכול ירקות

 

כשהפוקוס הוא לעלות במשקל, ואתה שחיף שקשה לו לאכול, הדבר האחרון שאתה צריך בצלחת שלך זה מאכלים משביעים. מאכלים עם הרבה סיבים תזונתיים, בעיקר ירקות, הם לא לא לא לשחיף שרוצה לעלות במשקל. כן, ירקות זה בריא ובריאות זה חשוב, וכן, גוף חטוב ובריא צריך ירקות על בסיס קבוע, ונכון ירקות זה דבר שדווקא עוזר לעלייה במסת השריר, אבל עדיין צריך לשים עדיפות, וכשמדובר בבן אדם שקשה לו לאכול ולעלות במשקל, העדיפות הראשונה תהיה להקל עליו ולעזור לו לאכול כמה שיותר. לאחר שהתיאבון שלו ייגדל הוא יוכל להוסיף ירקות לתפריט שלו על בסיס קבוע.

אבל כרגע המטרה היא מאוד מוגדרת – לעלות במשקל. ירקות מכילים מעט מאוד קלוריות ויוצרים תחושת שובע, שזה בדיוק ההיפך ממה שאנחנו רוצים.

אבל, בגלל שאני עדיין רוצה לתת את העצה הכי טובה והכי נכונה בשבילכם, אני כן אמליץ לפחות פעמיים בשבוע לאכול סלט כדי להנות מויטמינים ומינרלים שהגוף שלכם צריך.

 

גלה איך עשיתי שינוי בשנה שבדרך כלל לוקח לגברים 3-5 שנים (בצורה טבעית לחלוטין)

גיינרים

 

כשזה נוגע לתוספי תזונה, כמו אבקות חלבון וגיינרים, משום מה ישראלים מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד חוששים מהם. הורים, רופאים ו"מומחים" באינטרנט מתנגדים לכך כאילו מדובר ברעל או בסמים. ישראל היא המדינה היחידה שפוחדת ברמה כזאת מתוספי תזונה כי בשום מקום אחר בעולם זה לא קיים. אם תטוסו לאירופה ולארה"ב, אתם תראו תוספי תזונה בכל מקום שתלכו אליו.

אני מזמן ויתרתי ואני לא מנסה לשכנע אף אחד לקנות גיינר או אבקת חלבון. מי שמשוכנע כבר, שיקשיב גם לקיצור דרך הזה.

בתור הערה צידית, יש גיינרים ואבקות חלבון שאני באמת לא אמליץ עליהם לאף אחד, כי האיכות שלהם מאוד ירודה. יותר נכון יהיה להגיד, שיש רק 2 חברות של תוספי תזונה שאני אמליץ עליהם בעיניים עצומות, כמו שאני ממליץ ללקוחות הפרטיים שלי, ושגם אני בעצמי אישית סומך עליהן כבר שנים, כי אני מודע להבדל הגדול בין חברות תוספי התזונה השונים.

בכל מקרה, גיינר – אבקה לעלייה במסת השריר – יכול לעזור לכם מאוד לעלות במשקל. הדרך הכי קלה לחשוב על גיינר היא להשוות מנת גיינר למנה של עוף עם צלחת מאוד גדולה של פסטה. זהו.

הטעות הכי נפוצה שאנשים עושים עם גיינר, זה לחשוב שהגיינר זה תחליף לאוכל ושבזכות הגיינר בלבד עם ייראו תוצאות. כשהם לא רואים תוצאות הם אומרים דברים כמו "כל הגיינרים האלה סתם חרטה, זה בכלל לא עוזר".

הטעות הנפוצה השנייה שאנשים עושים עם גיינר, היא לשתות את הגיינר רק ביום של אימון. כמו שרשמתי ממש כמה שורות למעלה, גיינר זה בסה"כ מנה של עוף עם צלחת מאוד גדולה של פסטה, לכן אין שום סיבה לייחס לכך חשיבות של לפני, אחרי, ביום אימון, ביום ללא אימון – אלא יש להתייחס לגיינר כמנה גדולה של קלוריות שתעזור לכם לעלות במשקל.

 

בהצלחה לכל השחיפים,

חיים כהן.

 

נ.ב.

 

פתרון חדש ומיוחד! למתאמנים צעירים שלא מרוצים מהתוצאות של האימונים שלהם, עד גיל 35, ושרוצים "להעיף את המשקל שלהם מהחלון" בכל פעם שהם עולים עליו, ולרסק את המראה בבית, כי כל מה שהם רואים זה איך הידיים שלהם נשארות קטנות, הכרס ממשיכה לגדול, והחזה נשאר קטן… קבל גישה לפתרון עכשיו

 


תגובות

 1. רוני אומר/ת: 02/16/2016 בשעה 14:36

  תודה רבה על הכתבה, חיים. בתור שחיף, ב-30 הימים הקרובים אני הולך לנסות לאכול כמה שיותר (אבל בצורה נבונה ויעילה) כדי לעלות במשקל ולנצל את הטיפים שייעצת כאן. מקווה לתוצאות טובות 🙂

 2. אליה אומר/ת: 03/07/2016 בשעה 13:58

  על איזה שני חברות של תוספי תזונה אתה ממליץ?

 3. יוני אומר/ת: 05/10/2016 בשעה 22:18

  האם האבקות כשרות ?

 4. רזיאל אומר/ת: 05/12/2016 בשעה 02:21

  חיים כהן אני חייב לפנות אליך אישית מה כתובת המייל שלך?

 5. איינאו אומר/ת: 06/22/2016 בשעה 01:33

  קראתי את ההמלצות
  אנסה ומקווה לתוצאות

 6. יניב אומר/ת: 06/22/2016 בשעה 19:32

  מאמר מעולה, במיוחד על פחד של ישראלים מתוספים פשוט מגוחך, הנה בחור שרק גיינר עזר לו תקראו פה.http://gain-weight.org/?page_id=34

 7. אלי אומר/ת: 07/08/2016 בשעה 15:45

  על איזה גיינרים אתה ממליץ כדי לעזור לי להעלות במשקל?

 8. ולריה אומר/ת: 08/20/2016 בשעה 04:18

  שלום חיים
  תודה ששיתפת אותנו בתהליך שלך. אני אנסה לייסם את הטיפים שלך ומקווה שזה יעזור.
  אני בת 28 וכל החיים רודפת אחרי עלייה במשקל אבל על כל קילו שאני מעלה אני יכולה לרדת שלוש וימים ספורים שאכלתי קצת פחות או הייתי באיזה משבר.
  היום נשקלתי וראיתי שהמצב מאוד מתדרדר אני שוקלת 44 קילו ולא הפסקתי לבכות.
  אין ספק שזה מאוד מדכא אותי אני חסרת מצב רוח וביטחון עצמי. כל הבדיקות הרפואית יוצאת תקינות ונמאס לי לשמוע את המשפט הקבוע פשוט תוכלי יותר.. ניסיתי כמה פעמים לשתות גיינר אבל הוא לא טעים לי עושה לי רפלקס הקאה ואני לא יודעת אם זה פסיכולוגי. אם יש לך המלצה לגיינר ולהכנה שלו שתעביר לי את הטעם המתוק שלו ויקל עליי בשתיה. אשמח להמלצה.
  תודה

  • יובל אומר/ת: 01/26/2019 בשעה 10:37

   היי,
   מניסיון אישי, חפשי בשלב ראשון מוצר שאינו מכיל את תחליף הסוכר "אצסולפאם קיי".

 9. אוראל אומר/ת: 08/31/2016 בשעה 05:51

  אני מקווה לתוצאות טובות תודה על הטיפים התחלתי

 10. מוריה אומר/ת: 09/12/2016 בשעה 19:07

  אוףףףףףףףףף כבר בערך שנה שאני מנסה לעלות במשקל ואני קוראת מלא מלא דברים באינטרנט עלזה ואני פשוט לוקחת טחינה גולמית ודוחפת לי לפה איזה עשר כפות כל יום שותה רק חלב במקום מים אבל כלוווםם לא עוזר וחברות שלי בטוחות שאני רוצה שיגידו לי שאני רזה וזה אבל אחרי שאומרים לי אתזה אני בוכה בכרית בלילה בחיים לא היה לי נושא רגיש כזה יש רק שתיים שמבינות שבאמת מעלה לי תביטחון שאומרים לי שעליתי והשמנתי והם נותנות לי תקווה אבל היה פעם שמישי אמרה לי וואי את רזה מדיי מזה לשקול 38 )אני לא חושבת שזה כזה קצת(בכיתה ח' תתחילי לאכול ותמידד כשאומרים לי פשוט תאכלי באלי להעיף איזה בוקס כאילו מה ישלכם שנה אני דוחפת לי דברים דוחים לגרון וסובלת ואז אומרים לי תתחילי לאכול?!?!?? ישלכם מושגג איזה קשה זה לעלות במשקל??? אני מממממש ממש ממש ממש ממש מקווה שיעזור לי הרעיון שלך ובאמת אני מתכוונת להשקיע בטבלאה מסודרת ותגיד רגע לשקול 38 בגיל 13 וחצי אני לא נמוכה אבל לא מהגבוהות זה סבבה לשקול ככה?

 11. אדיסו אומר/ת: 09/20/2016 בשעה 12:49

  אהלן חיים אפשר בבקשה את המייל שלך?
  אני רוצה לשאול אותך מס' שאלות

 12. ירין אליאס אומר/ת: 10/05/2016 בשעה 15:43

  חיים בזכותך אני הולך לנסות את התוכנית מקווה שזה יעזור לי,יש לי מספר שאלות אישיות אלייך אפשר בבקשה את כתובת המייל שלך

 13. עמית אומר/ת: 10/10/2016 בשעה 07:42

  כתבה מעולה! תודה!
  הלוואי ותפרסם כתבות נוספות על עלייה במשקל בעתיד 🙂

 14. אלדד אומר/ת: 11/19/2016 בשעה 15:24

  העיקר אמרת שאתה ממליץ על 2 חברות טובות של גיינרים ואפילו לא רשמת תשמות אז במה אתה עוזר בדיוק לא עזרת לי בכלום

  • יובל אומר/ת: 01/26/2019 בשעה 10:40

   אחי, זה לא עיקר הכתבה. בנוסף, הבט בתגובות, הכותב כבר השיב לשאלה הזו ורשם את שמות שתי החברות.

 15. אסף אומר/ת: 12/29/2016 בשעה 15:40

  תקשיב, אין לך מושג כמה שעזרת לי!!!
  אני כבר חודשיים עושה מה שאמרת, ועליתי 7 קילו.
  משהו שלא קרה כבר 3 שנים.
  חיים אתה המלך!!! תודה.

 16. אלון חייט אומר/ת: 01/19/2017 בשעה 15:31

  אני בן 14 ואני שחיף ואני רוצה גם להשמין זה בסדר בגיל הזה

 17. עלם אומר/ת: 02/15/2017 בשעה 07:57

  אפשר בבקשה את האימייל שלך

 18. ירדן אומר/ת: 03/10/2017 בשעה 23:20

  היי חיים אני רוצה ליצור לי שייק עם הרבה קלוריות ויש מלא מידע סותר באינטרנט אתה יכול להציע מאכלים שטובים ועם הרבה קלוריות לשים בשייק

 19. סלומון אומר/ת: 04/04/2017 בשעה 22:36

  אהלן אחי, היה כיף לקרוא את המאמר שלך
  איך שאתה רואה ומציג את הדברים. ריספקט!!

  הייתי שמח לקבל דוגמא יותר מפורטת לגבי התפריט היומי. אשמח לתפריט שבועי שדרכו אני יבין איך לבנות את התפריט שלי
  אשמח מאוד אחי,

  המשקל שלי בגדול 56קג
  גובה מטר 80

  וזהו…תודה רבה ואחלה מאמר!!!
  Keep it real

 20. שי אומר/ת: 04/30/2017 בשעה 23:06

  אני רוצה בבקשה תפריט יומי מסודר אני 1.75 שוקל 50

 21. ישראל אומר/ת: 05/05/2017 בשעה 19:53

  ממש אהבתי את הכתוב.
  מוכן לנסות
  אשמח אם אפשר ליצור איתך קשר לתפריט אישי
  שלך , לפי המצב שלי.
  1.67 ושוקל 49
  בן 30

 22. דניאל אומר/ת: 06/03/2017 בשעה 00:30

  יש לי שאלה, אני לא ממש יודע אם אני שחיף או לא, אני מטר 70 ושוקל 49, האם אני שחיף??

 23. תומר אומר/ת: 06/13/2017 בשעה 19:33

  אני בן 13 ורבע אני מטר 69 ואני שוקל 45 אני שחיף????

 24. בר אומר/ת: 06/18/2017 בשעה 10:33

  אני בת 13 וחצי גובה 1.57
  שוקלת 33
  אני יודעת שזה ממש רזה , אומרים לי שאני אנורקסית אבל באמת שאני לא!
  אני לא אוכלת ומקיאה\, אני פשוט אוכלת מלא ולא משמינה!
  גם אם אני אדפוק המבורגר וציפס ענק במקדלונס אני אשאר רזה!
  אני חייבת טיפים

 25. עידו אומר/ת: 07/29/2017 בשעה 03:23

  מי יכין לי עוף כל יום חחח

 26. אמיר מיטרני אומר/ת: 08/05/2017 בשעה 12:18

  מה הייתה אוכל לארוחת בוקר?

 27. ג'ון אומר/ת: 08/18/2017 בשעה 17:24

  קראתי ומקווה לטוב. התחלתי לכתוב את טבלת המאכלים ל – 30 הימים הבאים. מקווה שיעזור במיוחד כשאני שוקל 34 בגיל 12.

 28. הודיה אומר/ת: 10/10/2017 בשעה 13:16

  בעז"ה אתחיל לנסות את התפריט בתקווה שאשמין אני בת 20 אחרי לידה שוקלת 41 הלוואי וזה יגרום לי להשמין..

 29. שלומה אומר/ת: 10/15/2017 בשעה 17:02

  הי מה האימייל שלך אני צריך לשאול אותך כמה שאלות כמו על איזה תפריט יומי היית ממליץ

 30. לירון אומר/ת: 01/25/2018 בשעה 19:47

  אני יכול להוסיף לתפריט מה שאני רוצה?
  גם דברים עם הרבה שומן?

 31. שיראל אומר/ת: 03/20/2018 בשעה 00:47

  הי…אני ממש רוצה להשמין לפחות ב5-7קילו תוך 30 יום עם השיטה שכתבת למעלה זה הגיוני ?

 32. ריקי אומר/ת: 04/08/2018 בשעה 16:52

  על איזה גיינר אתה ממליץ לנו ??

 33. שירין פיטוסי אומר/ת: 05/20/2018 בשעה 15:44

  היי חיים כהן, אני בת 12 שוקלת 35 והגובה שלי הוא 1.51 אני לא ממרוצה מזה כלכך וכך גם הגוף שלי מתפתח ממש לאט. עשיתי כל דבר שרשמתה למעלה רק אני ישמח להכוונה אישית יותר ממך. תודה רבה לך!!!

 34. best home security camera outdoor אומר/ת: 05/26/2018 בשעה 16:27

  best outdoor wifi camera
  best home security camera outdoor http://zakupki.gov.ru/forum/user/profile/1152747.page

 35. best home security camera outdoor אומר/ת: 05/29/2018 בשעה 12:01

  cordless security cameras
  best home security camera outdoor http://www.hiwot.video/user.php?u=securitycamerasonamazon

 36. חסויה אומר/ת: 07/13/2018 בשעה 23:17

  בתור מישהי אומנם רק בת 13 אבל עדין מישהי שכל הזמן קוראים לך שחיף או רבע עוף ועוד הרבה כינויים כאלה..
  אני בתת משקל חמור ביותר ואני מרגישה שאני אוכלת המון אבל אני לא עולה במשקל בדיוק כמוך וההסברים שלך איי כל גך מזדהה עם הסיפור שהחלטתי לנסות ולבדוק האם השיטה שלך עובדת אני מאוד מקווה שכן

 37. […] "אני רוצה גוף חזק, שרירי וחטוב". […]

 38. ליאור אומר/ת: 08/21/2018 בשעה 01:13

  נגיד אם אני אלך לחדר כושר וגם אהיה עם תפריט תזונה זה יעזור לי לעלות במשקל או לא יעזור לי ?

 39. ליאור אומר/ת: 08/21/2018 בשעה 01:15

  האם כדאי לי ללכת לחדר כושר גם ולהשתמש בתפריט תזונה או לוותר על החדר כושר , החדר כושר יזיק לי או לא ?

 40. Asher אומר/ת: 11/25/2018 בשעה 16:06

  אחלה גבר אתה, תודה על השיתוף והייעוץ, אצלי קצת אחרת אני שחיף כי אני מכור לריצה ובגלל זה אני מאבד משקל רב, ושותה הרבה מים, משקורה בגלל שאני שחיף ואין בי שומן בגוף אני ישר מתייבש, בגלל זה אני מחפש דרכים איך לעלות במשקל ואז לוריד את צריכת המים.
  מה יש לך להציע?

 41. חלי אומר/ת: 11/29/2018 בשעה 14:23

  האם יש פתרון לנער בן 14 באחוזון 0 במשקל, שוקל 34 ק"ג?
  אוכל המון אך האוכל לא מספיק להישאר בגוף.

 42. משה אומר/ת: 12/21/2018 בשעה 10:23

  כל הכבוד חיים עזרת לי מאד

 43. 2% הצעת הלוואה(dakany.endre@gmail.com) אומר/ת: 03/23/2019 בשעה 01:36

  האם אתה רוצה ללוות כסף? אם כן צור קשר היום בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 44. מור שאנן אומר/ת: 05/22/2019 בשעה 12:32

  היי אני ממש אשמח אם תוכל לעזור לי , אני צריכה לעלות שני קילו לצבא (אין הרבה היגיון בצבא והם קטלו לי את הפרופיל כי לא שקלתי 50 קילו)
  לא הבנתי כל כך איך לאזן בין התזונה לאימונים. אנסה את התוכנית שלך אבל אני עדין בן אדם פעיל מאוד , בחדר כושר לפחות שלוש פעמיים בשבוע אם לא יותר ועושה יוגה . הגעתי למצב שאני אוכלת עד שאני שבעה אבל נראה לי שאני שורפת הכל באימון
  ממש אשמח לעזרה. תודה רבה .

 45. ירון אומר/ת: 05/27/2019 בשעה 20:57

  שלום אני בן 35 שוקל 63 גובה 183 רוצה להשמין לפחות 15 קילו חייב עזרה שלכם לגביי סוג גיינר הכי טוב בדוק ועוד טיפים אני אשמח
  זה המייל שלי yarontubul30@gmail.com מודה לזה שיושיע או תושיע סוף כל סוף …מטריד אותי מאוד העניין תודה ירון

 46. clark אומר/ת: 06/12/2019 בשעה 11:35

  אני מר קלארק בארי, לגיטימי ומלווה כסף מכובד. אנחנו מ FIRM ההלוואה. עם סיוע כספי.אנו להלוות כספים לאנשים הזקוקים לסיוע כספי, כי יש אשראי רע או זקוקים לכסף כדי לשלם חשבונות, להשקיע על העסק. האם אתה מחפש הלוואה? אנו מציעים הלוואה החל 5,000.00 דקות. ל 20,000,000.00 בריבית נמוכה של 3% צור קשר כתובת: luthors.corploanfirm@gmail.com , whatsapp : +18635356458

  3% הצעה ההלוואה חלים כעת

 47. ייי אומר/ת: 07/23/2019 בשעה 21:25

  כמה כמות של אורז וכמה כמות חזה עוף בתפריט

 48. clark אומר/ת: 08/10/2019 בשעה 21:01

  קבלת הלוואה לגיטימית מאז ומתמיד בעיה גדולה ללקוחות אשר זקוקים נואשות לעזרה כספית. נושא האשראי והביטחונות הם משהו כי הלקוחות תמיד מודאגים כאשר מחפשים הלוואה ממלווים פרטיים. מיקרו האוצר לעזור לחברה כבר מוכר על ידי המלווה של המועצה לתת הלוואות ללקוחות מקומיים ובינלאומיים בריבית 3%. צור קשר באמצעות דוא"ל: clark123156@gmail.com , whatsapp: +18635356458

  3% הצעת הלוואות חלה כעת

 49. איל אומר/ת: 08/30/2019 בשעה 00:11

  אני בן 17 מטר 74 שוקל 57 קילו… אני לא עושה אימוני כוח למעט מתח מקבילים אני משקיע הרבה מאוד זמן באירובי וספרינטים. אני נראה שחיף למדי למרות שאני אוכל הרבה ומסודר, השאלה שלי היא האם המשקל שלי הוא פשוט מאוד תקין ואני סתם משלה את עצמי שאני צריך להשמין?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *